Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Andrea Bocelli i Ellie Goulding we wspólnej piosence "Return To Love"

04.10.2019 14:08

Andrea Bocelli wydał nową piosenkę „Return To Love”, w której gościnnie pojawia się piosenkarka Ellie Goulding. To pierwszy singiel zapowiadający specjalną, rozszerzoną edycję jego albumu „Si”.

Andrea Bocelli Ellie Goulding Return To Love nowy singiel fot. mat. prasowe

Andrea Bocelli i Ellie Goulding we wspólnej piosence „Return To Love”

Andrea Bocelli i Ellie Goulding nagrali singiel zatytułowany „Return To Love”. Ich wspólny utwór to pierwsza zapowiedź rozszerzonej edycji płyty „Si”, której podstawowa wersja ukazała się w 2018 roku i sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy na całym świecie.

Premierę nowej wersji albumu „Si” zaplanowano na 8 listopada 2019 roku. Znajdą się na niej także nowe solowe utwory i duet z aktorką Jennifer Garner.

Każda miłość jest jedyna w swoim rodzaju, a jednak pojawiają się pewne podobieństwa: to samo uczucie, które zasiewa ziarno, powoduje również rozkwit kwiatu. Ten utwór oddaje uczucie przebudzenia, poczucia, że można pokochać na nowo — powiedział Andrea Bocelli o piosence „Return to Love”.

Ellie Goulding nie ukrywa radości ze współpracy z legendarnym tenorem i zdobywcą prestiżowego Złotego Globa.

To zaszczyt, że sam Andrea Bocelli poprosił mnie o duet. Uwielbiam muzykę klasyczną i nigdy nie powiem „nie” pięknej piosence miłosnej. Andrea ma jeden z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych głosów naszych czasów. Śpiewanie po włosku było wspaniałym doświadczeniem. Czysta radość — zdradziła wokalistka.

Andrea Bocelli to jeden z najpopularniejszych tenorów w historii. 60-letni artysta sprzedał w swojej karierze ponad 80 milionów płyt, co jest najlepszym wynikiem wśród śpiewaków operowych. 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń