Zamknij

Andrea Bocelli i Ed Sheeran śpiewają razem przebój „Perfect” [WIDEO]

Redakcja
15.12.2017 13:13
Andrea Bocelli i Ed Sheeran śpiewają razem przebój „Perfect” [WIDEO]
fot. Youtube (Ed Sheeran)

Takiej współpracy chyba nikt się nie spodziewał. Ed Sheeran zaprezentował kolejny remiks swojego najnowszego przeboju. Tym razem pojawia się w nim legendarny śpiewak operowy Andrea Bocelli. Co z tego wyszło? Posłuchaj!

Słuchacze na całym świecie oszaleli na punkcie romantycznego singla „Perfect”. Ed Sheeran nie ograniczył się jednak tylko i wyłącznie do jednej wersji tego utworu. Najpierw zaprezentował remiks z Beyoncé, a teraz postanowił zaprosić do niecodziennej współpracy Andreę Bocelliego, legendarnego włoskiego tenora, który sprzedał ponad 80 milionów płyt na całym świecie.

Nowa wersja piosenki jest zatytułowana „Perfect Symphony”, doczekała się wideoklipu i nabrała zupełnie innego, orkiestrowego klimatu. W utworze można usłyszeć też język włoski, w którym na co dzień śpiewa 59-letni śpiewak.

„Perfect” na Liście Przebojów Radia ZET

Przebój Sheerana cieszy się ogromną popularnością na antenie naszego radia i znajduje się obecnie w czołówce Listy Przebojów Radia ZET. Chcesz, aby znów pojawił się na szczycie zestawienia?  Tutaj możesz oddać głos.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK