Zamknij

Andrzej Grabowski w nowej piosence. Śmieje się z polskich plażowiczów [WIDEO]

Redakcja
23.07.2018 15:34
Andrzej Grabowski & Cedury
fot. Youtube (Andrzej Grabowski & Cedury)

Andrzej Grabowski to nie tylko popularny aktor. Od wielu lat próbuje swoich sił jako wokalistka. Wydał już nawet dwie płyty. W internecie pojawiła się jego nowa piosenka „Plaża Plaża Plaża”, którą nagrał wspólnie z grupą Cedury. W utworze Grabowski śpiewa żartobliwie o polskich plażowiczach.

Andrzej Grabowski — Plaża Plaża Plaża. Piosenka o plażowiczach

Andrzej Grabowski nagrał piosenkę „Plaża Plaża Plaża”, w której żartobliwie śpiewa o polskich plażowiczach. Każdego lata w internecie pojawia się mnóstwo prześmiewczych materiałów na temat Polaków spędzających wakacje na nadbałtyckich plażach, gdzie rozstawiają m.in. tysiące kolorowych parawanów.

Zabawny utwór powstał we współpracy z duetem producenckim Cedury, który tworzą Piotr Krakowski i Wojtek Klimczyk.

Głównym założeniem duetu jest dobra piosenka z sensownym tekstem. Czerpiąc bogato z tradycji są zarazem otwarci na nowe brzmienia — czytamy w opisie duetu na Facebooku.

Andrzej Grabowski, który zasłynął m.in. z roli Ferdynand Kiepski w „Świat według Kiepskich”, może pochwalić się dwiema solowymi płytami: „Mam prawo... czasami... banalnie” i „Cudne jest nudne”. Aktor współpracował muzycznie również z Big Cyc, Pectus, Kękę czy KSU.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK