Zamknij

Andrzej Krawczyk nie żyje. Zmarł brat Krzysztofa Krawczyka: "Niech spoczywa w pokoju"

07.05.2021 12:49
Krzysztof Krawczyk
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Andrzej Krawczyk nie żyje. Brat Krzysztofa Krawczyka zmarł w wieku 70 lat. Informacja o śmierci mężczyzny pojawiła się na oficjalnym profilu wokalisty na Facebooku.

Andrzej Krawczyk nie żyje. Informację o śmierci brata Krzysztofa Krawczyka przekazała rodzina za pomocą mediów społecznościowych. Miał 70 lat.

Andrzej Krawczyk nie żyje. Zmarł brat Krzysztofa Krawczyka

Andrzej Krawczyk zmarł w piątek, 7 maja w wieku 70 lat. Informację potwierdziła w rozmowie z Onetem żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa Krawczyk.

Na oficjalnym profilu Krzysztofa Krawczyka na Facebooku, zarządzanym przez menadżera Andrzeja Kosmalę, pojawiło się oficjalne oświadczenie, do którego rodzina dołączyła wspólne zdjęcie braci.

Dzisiaj zmarł brat Krzysztofa, Śp.Andrzej Krawczyk. Artysta-malarz. Miał 70 lat. Niech spoczywa w pokoju – brzmi komunikat.

Brat Krzysztofa Krawczyka zmagał się od wielu lat z problemami zdrowotnymi.

Andrzej Krawczyk zmarł miesiąc po śmierci Krzysztofa Krawczyka

Brat Krzysztofa Krawczyka zmarł zaledwie miesiąc po śmierci Krzysztofa Krawczyka. Przypomnijmy, ze legendarny wokalista odszedł 5 kwietnia w wieku 74 lat. W ostatnich tygodniach życia artysta był hospitalizowany w związku z zakażeniem koronawirusem, ale żona potwierdziła, że COVID-19 nie był przyczyną jego śmierci.

W jednym z niedawnych wpisów Ewa Krawczyk informowała, że Andrzej Krawczyk znajduje się w ciężkim stanie. Miał nie wiedzieć o śmierci starszego brata.

 Andrzej nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! – pisała.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk: powstanie festiwal z muzyką artysty? Marek Sierocki twierdzi, że powinien

RadioZET.pl/onet.pl