Andrzej Piaseczny „My…”: Ekskluzywna premiera tylko w Radiu ZET

30.05.2017 16:00

30 maja, tuż po godz. 18 w programie "ZET na Punkcie Muzyki" Andrzej Piaseczny osobiście zaprezentował swój najnowszy singiel "My" i to, co działo się w studiu Radia ZET podczas jego premiery to mistrzostwo świata! 

Andrzej Piaseczny „My…”: Ekskluzywna premiera tylko w Radiu ZET fot. ons.pl

Nowy solowy album „O mnie, o tobie, o nas”, to zbiór piosenek autorstwa Andrzeja Piasecznego do kompozycji Ani Dąbrowskiej. Za brzmienie całości odpowiada Michał Przytuła – producent, z którym Piaseczny współpracował przy swoich pierwszych solowych płytach.

„My…” to pierwszy singel z nowego krążka, którego wydanie zbiega się z trasą na 25-lecie działalności artystycznej Andrzeja Piasecznego, a nowe utwory będą wykonywane właśnie podczas jubileuszowej „25 Tour", która rozpocznie się jesienią 2017 i potrwa aż do grudnia br. Piaseczny odwiedzi najpiękniejsze sale koncertowe, m.in we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Szczecinie, Łodzi czy Zabrzu, a finał trasy nastąpi 16 grudnia na warszawskim Torwarze. 

Singel_MY_1500x1500_RGB

„Przez ostatnie lata przyzwyczaiłem moich słuchaczy do tego, że te pierwsze piosenki są zazwyczaj nostalgiczne i spokojne. Tym razem postanowiłem uśmiechnąć się muzycznie do wszystkich, którzy na tę nowość czekają, a może także wyciągnąć rękę do tych których taka wesołość zaskoczy. Kiedy przecież opowiadam o sobie i moim życiu, zawsze powtarzam żeby patrzeć na każdy dobry przejaw rzeczywistości i głośno nim się cieszyć. Tym razem więc, cieszę się, a wy ze mną, właśnie głośno i energicznie. Cieszymy się tym, że jesteśmy, że siebie mamy. Wszystkim co dobrego nas spotkało i tym co na nas jeszcze czeka. Każdą bliskością, każdym przyjaznym i dobrym człowiekiem. Każdą relacją i wszystkim w nas kochaniem. Kim jesteśmy My? Jesteśmy miłością i wypełniającą nas radością. Wszyscy jesteśmy.” - mówi Andrzej Piaseczny o nowym singlu.

Źródło: Sony Music Polska

ZET na Punkcie Muzyki! Od poniedziałku do piątku 18:00-21:00

Oceń