Zamknij

Andrzej Piaseczny ma piękny apartament w Warszawie. Tak mieszka wokalista [FOTO]

03.11.2020 12:13
Andrzej Piaseczny
fot. Piotr Molecki/East News

Andrzej Piaseczny pochwalił się swoim apartamentem w Warszawie. W mediach społecznościowych studia projektowego Miśkiewicz Design pojawiły się zdjęcia nowego mieszkania piosenkarza. Trzeba przyznać, że wnętrza robią wrażenie.

Andrzej Piaseczny to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Jego kariera pełna wielu przebojów trwa od ponad 20 lat.

Piosenkarz może właśnie pochwalić się pięknie wyremontowanym apartamentem w Warszawie. Do internetu trafiły zdjęcia wnętrza nowego mieszkania Andrzeja Piasecznego.

Andrzej Piaseczny jest w związku? Zdradził szczegóły w programie TVN

Nowe mieszkanie Andrzeja Piasecznego. Piękne wnętrza apartamentu w Warszawie

Andrzej Piaseczny ma nowe mieszkanie. Firma Miśkiewicz Design, która odpowiadała za cały projekt, pokazała zdjęcia apartamentu 49-letniego muzyka po przeprowadzonym remoncie.

Trzeba przyznać, że wnętrza robią ogromne wrażenie. Na opublikowanych w internecie fotografiach fani mogą zobaczyć m.in. piękny korytarz i gustowną łazienkę w mieszkaniu artysty.

Andrzej Piaseczny pokazał umięśnione ciało w teledysku

Andrzej Piaseczny wrócił niedawno z nowym singlem „Przeczytaj mnie”, w którym gościnnie pojawił się także Grzegorz Skawiński. W teledysku artysta zaprezentował się bez koszulki, a jego umięśnione ciało malują artyści. Andrzej Piaseczny zdradził fanom koncepcję wideoklipu.

RadioZET.pl/interia.pl