Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: nowy singiel Andrzeja Piasecznego na szczycie

Redakcja
23.10.2017 09:38
Lista Przebojów Radia ZET: nowy singiel Andrzeja Piasecznego na szczycie
fot. mat. prasowe / Jacek Poremba

Singiel „Ready To Go” Hurts musiał tym razem uznać wyższość nowego utworu Andrzeja Piasecznego. Piosenka „Wszystko dobrze” znalazła się na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. W najnowszym notowaniu pojawiły się także nowe propozycje od Imagine Dragons i Lanberry.

Utwór „Wszystko Dobrze” promuje najnowszy album Andrzeja Piasecznego, który trafił do sklepów 13 października. Płytą „O mnie, o Tobie, o nas” wokalista świętuje 25-lecie działalności artystycznej. To pierwsze dzieło, nad którym Piasek współpracował z Anią Dąbrowską. Pomysł współpracy pojawił się już dziesięć lat temu, ale dopiero teraz artyści znaleźli wystarczająco dużo czasu, żeby stworzyć coś razem.

Hurts, Zayn, Natalia Szroeder blisko szczytu

Nadal świetnie radzą sobie kawałki „Ready To Go” (2. miejsce), „Dust Till Dawn” (3. miejsce) i „Zaprowadź mnie” (4. miejsce). Kolejny tydzień utwory znajdują się wysoko na Liście Przebojów Radia ZET.

Duże spadki i nowości

Utwory „Feel It Still” Portugal. The Man, „New Rules” Dua Lipy i „Lust For Life” Lany Del Rey są bliskie wypadnięcia z naszego notowania. W najnowszym zestawieniu zajmują trzy ostatnie pozycje. Na liście pojawiły się także nowe propozycje od Imagine Dragons ("Thunder" - 16. miejsce) i Lanberry ("Ostatni Most" - 17. miejsce).

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „Alone” Jessie Ware, „Love So Soft” Kelly Clarkson, „Walk On Water” 30 Seconds To Mars czy „Starlight” Emeli Sandé.  Kliknij tutaj, aby oddać głos.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK