Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Premiera nowego albumu Andrzeja Piasecznego. Posłuchaj płyty „O mnie, o Tobie, o nas”!

13.10.2017 10:37

Nowa płyta Andrzeja Piasecznego właśnie trafiła do sklepów. Albumem „O mnie, o Tobie, o nas” Artysta świętuje 25-lecie działalności artystycznej. Wydawnictwa możesz już dziś posłuchać także w internecie.

Premiera nowego albumu Andrzeja Piasecznego. Posłuchaj płyty „O mnie, o Tobie, o nas”! fot. mat. prasowe / Jacek Poremba

„O mnie, o Tobie, o nas” to pierwsze dzieło, nad którym Andrzej Piaseczny współpracował z Anią Dąbrowską. Pomysł współpracy pojawił się już dziesięć lat temu, ale dopiero teraz artyści znaleźli wystarczająco dużo czasu, żeby stworzyć coś razem.

Na płycie znalazło się dziesięć premierowych kompozycji, w tym single „My (o mnie, o tobie, o nas)” i „Wszystko Dobrze”. Na ten ostatni cały czas możesz głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Album jest już dostępny w serwisach streamingowych. Kliknij tutaj, aby go posłuchać.

Ostatnie dzieło Andrzeja Piasecznego "Kalejdoskop" pojawił się w 2015 roku i natychmiast stał się bestsellerem, pokrywając się platyną już w dniu premiery.

QUIZ z Andrzejem Piasecznym

Myślicie, że znacie największe przeboje tego artysty? Rozpoznacie utwory Andrzeja Piasecznego po fragmencie tekstu? Rozwiążcie nasz quiz i sprawdźcie się. Życzymy powodzenia!

QUIZ: Czy rozpoznasz piosenki Andrzeja Piasecznego po fragmencie tekstu? fot. ons.pl / fot. Pawel Kibitlewski

RadioZET.pl/PK

Oceń