Zamknij

Andrzej Piaseczny pokazał ślub gejów w teledysku do "Miłości". Klip podbija internet [WIDEO]

28.06.2021 12:52
Andrzej Piaseczny
fot. Piotr Matusewicz/East News

Andrzej Piaseczny wypuścił teledysk do piosenki "Miłość". Wokalista z pomocą tego utworu sam dokonał coming outu kilka tygodni temu. Teraz w klipie do piosenki zaprezentował związek i ślub dwóch mężczyzn.

Andrzej Piaseczny jest częścią społeczności LGBTQ+. Głośny coming out piosenkarza odbył się podczas promocji utworu "Miłość". Wokalista przyznał, że tekst piosenki, który opowiada o miłości w wielu różnych odcieniach, jest także o nim. Nowy przebój Piasecznego od początku cieszy się dużą popularnością. Teraz artysta opublikował teledysk, w którym pokazał relację oraz ślub dwóch mężczyzn. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" przyznał, że nagrania do teledysku wywołały u niego sporo emocji. Odniósł się także do postaw polskich polityków.

- W teledysku zobaczycie moje wzruszenie w kluczowym momencie. W każdym dublu miałem łzy w oczach. Mamy czerwiec, miesiąc równości, wsparcia dla społeczności LGBT. Czerwiec się kończy, ale miłość nie kończy się nigdy [...] Miłość nie zna granic, ale granice państwa znają. W Czechach jest to sprawa zwykła. Jedzie się do Niemiec, do Szwecji, wszędzie jest to rzecz normalna. U nas niestety jest to sytuacja geopolityczna. Jeśli ktoś opowiada bzdury, to trzeba go załatwiać miłością. Wznoszenie miecza nie daje niczego innego poza wojną - powiedział.

Zobacz także:  Piaseczny zdradził, czemu dokonał coming outu dopiero teraz. Pierwszy taki wywiad na temat związku

Andrzej Piaseczny przedstawił wątki LGBT w teledysku do piosenki "Miłość"

Piosenka "Miłość" nie wyklucza osób LGBT, jednak Andrzej Piaseczny zadbał także o inną grupę. Chodzi o osoby głuche, dla których przygotowane zostało tłumaczenie utworu na język migowy. Internauci nie kryją podziwu i w komentarzach chwalą całą pracę wokalisty.

- Brawo Andrzej! To super, że nagrałeś taki utwór z takim teledyskiem! Wszystkiego, co najlepsze!

- Miłość to miłość nieważne, między jakimi ludźmi ważne, żeby się kochali a innym wara od tego. Każdy ma swoje życie i jest z tym, z kim chce być.

- Popłakałam się! Dziękuję w imieniu moich tęczowych dzieci.

- Piękny kawałek... Miło słuchać. Teledysk też cudowny!!! - czytamy w komentarzach pod teledyskiem.

Wam też się podoba?