Zamknij

Andrzej Piaseczny pokazał swój pierwszy występ. Tak śpiewał w wieku 11 lat [WIDEO]

04.08.2021 14:17
Andrzej Piaseczny
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Andrzej Piaseczny jest na scenie muzycznej już od blisko 30 lat. Na swoim koncie ma mnóstwo przebojów, które uwielbiają polscy słuchacze. Wokalista postanowił cofnąć się do przeszłości i pokazał fanom swój debiut. Opublikował nagranie z pierwszego występu. Tak śpiewał Andrzej Piaseczny w wieku 11 lat.

Andrzej Piaseczny może pochwalić się niesamowitą karierą muzyczną. Artysta ma na swoim koncie wiele albumów i przebojów, które na stałe zapisały się w historię polskiej muzyki.

50-letni wokalista wrócił wspomnieniami do swoich początek. Jak obiecał w jednym z ostatnich wywiadów, opublikował nagranie ze swoim pierwszym występem w karierze. Poniżej możecie usłyszeć, jak Andrzej Piaseczny śpiewał w wieku zaledwie 11 lat.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny o tym, dlaczego przestał chodzić do kościoła. Ksiądz zadał mu pytanie

Pierwszy występ Andrzeja Piasecznego. Tak śpiewał w wieku 11 lat

Andrzej Piaseczny pokazał archiwalne nagranie z Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze, gdzie wokalista zadebiutował w wieku 11 lat i śpiewał o Smoku Wawelskim. Fani mogą usłyszeć prawdziwy solowy debiut artysty.

 Panie, panowie, słowo się rzekło, a więc trzeba go dotrzymać. To będzie niespodzianka dla wszystkich, którzy uważnie przeczytali ostatni wywiad w "Dużym Formacie". Tam podczas rozmowy powiedziałem, że prawdopodobnie kiedyś światło ujrzy mój debiut solowy, a skoro tak, to proszę posłuchać. Andrzej Piaseczny w wieku lat mniej więcej 11 – wyznał.

Debiut Andrzeja Piasecznego. W dzieciństwie występował w zespole Cavatina

Andrzej Piaseczny rozpoczął profesjonalną karierę na początku lat dziewięćdziesiątych, ale już od najmłodszych lat stawiał pierwsze kroki w muzyce i zdobywał cenne doświadczenie.

W dzieciństwie wokalista występował w zespole Cavatina, który działał przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Pionkach. Szkolną grupą kierował nauczyciel muzyki, Janusz Górski.

W opublikowanym na Instagramie nagraniu Piaseczny pozdrowił twórcę zespołu i wszystkich członków.

Przepięknie pozdrawiam wszystkich, których wtedy poznałem i z którymi miałem przyjemność śpiewać przez kilka ładnych lat. Pozdrawiam również najpiękniej na świecie Pana Janusza Górskiego. Takie to były początki – powiedział Andrzej.