Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Andrzej Piaseczny znów na szczycie, wielki awans Ani Dąbrowskiej

Redakcja
30.10.2017 09:35
Lista Przebojów Radia ZET: Andrzej Piaseczny znów na szczycie, wielki awans Ani Dąbrowskiej
fot. mat. prasowe / Jacek Poremba

Utwór „Wszystko Dobrze” Andrzeja Piasecznego po raz kolejny na samym szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Świetnie radzą sobie także single Ani Dąbrowskiej i Imagine Dragons.

Piosenka „Wszystko Dobrze” promuje najnowszy album Andrzeja Piasecznego, który trafił do sklepów 13 października. Płytą „O mnie, o Tobie, o nas” wokalista świętuje 25-lecie działalności artystycznej. To pierwsze dzieło, nad którym Piasek współpracował z Anią Dąbrowską. Pomysł współpracy pojawił się już dziesięć lat temu, ale dopiero teraz artyści znaleźli wystarczająco dużo czasu, żeby stworzyć coś razem.

Ania Dąbrowska, Imagine Dragons i LP w górę

Wygląda na to, że słuchaczom Radia ZET przypadły do gustu kompozycje „Z Tobą Nie Umiem Wygrać" (4. miejsce – awans o 10 pozycji), „Thunder” (6. miejsce – awans o 10 pozycji) i „No Witness” (9. miejsce – awans o 4 pozycje).

Mocne spadki i kilka nowości

Nieco słabiej radzą sobie nowe single Natalii Szroder, Sound'n'Grace i Calvina Harrisa, którego utwór „Feels” spadł aż o 11 pozycji w dół na 20. miejsce.

W zestawieniu największych przebojów zadebiutowały także trzy nowe piosenki: „Lonely Together” Avicii, „Na Nowo” Mateusza Ziółko i „Dance With My Shadow” Young Stadium Club.

Poczekalnia

Cały czas możesz głosować na utwory, które znajdują się w poczekalni. Znajdziesz tam m.in. „Alone” Jessie Ware, „Echo” KaeN i Ewy Farnej, „Love So Soft” Kelly Clarkson, „Wolves” Seleny Gomez czy „Havana” Camili Cabello. Kliknij tutaj, aby oddać głos.

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższą sobotę od godz. 20:00. Poprowadzi je oczywiście Marcin Łukasik. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy Twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

RadioZET.pl/PK