Zamknij

Andrzej Seweryn rapuje w Hot 16 Challenge 2. Klip podbija internet [WIDEO]

Maciej Friedrich
11.05.2020 16:55
Andrzej Seweryn rapuje w Hot 16 Challenge 2. Klip podbija internet [WIDEO]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Internetowe wyzwanie Hot 16 Challenge 2 już dawno opuściło rapowe środowisko. Do "szesnastek" nominowani są przedstawiciele niemal wszystkich środowisk. Internauców zachwyciło nagranie, na którym swoich sił próbuje aktor Andrzej Seweryn.

Hot 16 Challenge to obecnie najgorętszy temat, jaki przewija się w serwisie Youtube. Druga już internetowa akcja zainicjowana przez rapera Solara tym razem ma pomóc w zbiórce pieniędzy na walkę z koronawirusem. Okazało się jednak, że pomysłowość artystów nie zna granic i swoje "szesnastki" prezentują już nie tylko osoby związane z kulturą hip-hop. W gronie nominowanych do nagrania swoich szesnastu rapowych wersów znalazło się wiele gwiazd, które zaskoczyły internautów.

W "Hot 16 Challenge" wzięli już udział między innymi aktor Paweł Domagała, Rafał Brzozowski, a nawet Marcin Matczak, ojciec rapera Maty. Burzę w sieci wywołał swoim rapowym nagraniem Janusz Korwin-Mikke. Okazuje się, że do wyzwania dołączył także kultowy aktor Andrzej Seweryn.

 Korwin-Mikke rapuje: "socjalistów poszatkuję, bo to są zwyczajne sz***y"

Andrzej Seweryn rapuje w Hot 16 Challenge 2

Marcin Matczak nominował do internetowego wyzwania Andrzeja Seweryna, wybitnego aktora i dyrektora naczelnego Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie. Gwiazdor, choć na co dzień prawdopodobnie nie po drodze mu z rapem, wyzwanie przyjął i podzielił się w sieci swoim nagraniem, które staje się jednym z hitów Hot 16 Challenge 2.

Jak przystało na artystę, Seweryn wyzwaniu sprostał na swoich warunkach. W jego "szesnastce" pojawiło się wiele cytatów, między innymi z Norwida, Słowackiego czy Anny Radziwiłł. Internauci nie kryją zachwytu na taką interpretacją.

- Uszanowanie za odpowiedź, jak nic jest Pan najlepszym raperem po siedemdziesiątce - czytamy w jednym z komentarzy.

Ciekawie przedstawiają się także nominacje Andrzeja Seweryna. Do zabawy zaprosił on: Agnieszkę Holland, Maję Ostaszewską, Monikę Strzępkę, Monikę Olejnik oraz Olgę Tokarczuk.

Zagłosuj

Podoba ci się "szesnastka" Andrzeja Seweryna?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF