Zamknij

Uczestnicy „The Voice Kids 2” nagrali wspólny singiel. Sprzeciwiają się hejtowi [WIDEO]

Piotr Krajewski
31.05.2019 12:53
AniKa Dąbrowska Carla Fernandes Adam Kubera uczestnicy The Voice Kids 2 we wspólnej piosence wideo
fot. Youtube (AnikaDabrowskaVEVO)

AniKa Dąbrowska, Carla Fernandes i Adam Kubera nagrali wspólną piosenkę „To Co Ważne”. Singiel promuję kampanię „Lubię! #niehejtuje!”, w którą zaangażowali się uczestnicy „The Voice Kids 2”. Akcja sprzeciwia się zjawisku hejtu.

AniKa Dąbrowska, Carla Fernandes i Adam Kubera — „To Co Ważne”

Uczestnicy „The Voice Kids 2” zaangażowali się w kampanię „Lubię! #niehejtuje!”, którą zainicjowała marka Reporter Young. Celem akcji jest walka z coraz szybciej rozszerzającym się hejtem w codziennym życiu.

Specjalnie na potrzeby kampanii powstała piosenka „To Co Ważne”, którą nagrali razem zwyciężczyni „The Voice Kids 2” AniKa Dąbrowska oraz finaliści programu Carla Fernandes i Adam Kubera. W internecie pojawił się także oficjalny teledysk z młodymi gwiazdami.

AniKa Dąbrowska wygrała w lutym „The Voice Kids 2”. 13-letnia finalistka zachwyciła miliony widzów i pokonała w wielkim finale drugiej edycji Pawła Szymańskiego i Wiktorię Gabor. Wielu internautów nazywa ją już następczynią Roksany Węgiel. Po zwycięstwie zaprezentowała swój debiutancki singiel „Małe Skrzydła”, który może pochwalić się ponad 8 milionami wyświetleń w serwisie YouTube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK