Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Uczestnicy „The Voice Kids 2” nagrali wspólny singiel. Sprzeciwiają się hejtowi [WIDEO]

31.05.2019 12:53

AniKa Dąbrowska, Carla Fernandes i Adam Kubera nagrali wspólną piosenkę „To Co Ważne”. Singiel promuję kampanię „Lubię! #niehejtuje!”, w którą zaangażowali się uczestnicy „The Voice Kids 2”. Akcja sprzeciwia się zjawisku hejtu.

AniKa Dąbrowska Carla Fernandes Adam Kubera uczestnicy The Voice Kids 2 we wspólnej piosence wideo fot. Youtube (AnikaDabrowskaVEVO)

AniKa Dąbrowska, Carla Fernandes i Adam Kubera — „To Co Ważne”

Uczestnicy „The Voice Kids 2” zaangażowali się w kampanię „Lubię! #niehejtuje!”, którą zainicjowała marka Reporter Young. Celem akcji jest walka z coraz szybciej rozszerzającym się hejtem w codziennym życiu.

Specjalnie na potrzeby kampanii powstała piosenka „To Co Ważne”, którą nagrali razem zwyciężczyni „The Voice Kids 2” AniKa Dąbrowska oraz finaliści programu Carla Fernandes i Adam Kubera. W internecie pojawił się także oficjalny teledysk z młodymi gwiazdami.

AniKa Dąbrowska wygrała w lutym „The Voice Kids 2”. 13-letnia finalistka zachwyciła miliony widzów i pokonała w wielkim finale drugiej edycji Pawła Szymańskiego i Wiktorię Gabor. Wielu internautów nazywa ją już następczynią Roksany Węgiel. Po zwycięstwie zaprezentowała swój debiutancki singiel „Małe Skrzydła”, który może pochwalić się ponad 8 milionami wyświetleń w serwisie YouTube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń