Zamknij

Ania Dąbrowska wygrała „The Voice Kids 2”. Oto jej debiutancki singiel „Małe Skrzydła” [WIDEO]

Redakcja
24.02.2019 12:05
Ania Dąbrowska wygrała „The Voice Kids 2”. Oto jej debiutancki singiel „Małe Skrzydła” [WIDEO]
fot. Youtube (AnikaDabrowskaVEVO)

Ania Dąbrowska wygrała „The Voice Kids 2”. W finale drugiej edycji programu pokonała resztę uczestników i została następczynią Roksany Węgiel. 13-letnia Ania Dąbrowska zaprezentowała podczas finałowego odcinka swój debiutancki singiel „Małe Skrzydła”, który współtworzyła Cleo.

Ania Dąbrowska wygrała The Voice Kids. Pierwszy singiel Małe Skrzydła

Ania Dąbrowska wygrała „The Voice Kids 2”. 13-letnia finalistka zachwyciła miliony widzów i pokonała w wielkim finale drugiej edycji Pawła Szymańskiego i Wiktorię Gabor. Wielu internautów nazywa ją już następczynią Roksany Węgiel, która wygrała pierwszy sezon „The Voice Kids”.

>> Ania Dąbrowska - The Voice Kids: kim jest zwyciężczyni programu?

W trakcie finału Ania Dąbrowska zaśpiewała na żywo swój debiutancki singiel „Małe Skrzydła”, którego tekst stworzyła jej trenerka Cleo. Do internetu trafił także oficjalny teledysk promujący pierwszą piosenkę zwyciężczyni „The Voice Kids 2”. Ania Dąbrowska zdecydowała się używać pseudonimu artystycznego „AniKa”.

AniKa ma 13 lat i już mówi się o niej „objawienie The Voice Kids” — nie bez przyczyny. Jak mało kto potrafi oczarować subtelnością i delikatnością, aby zaraz porwać słuchaczy do tańca i pokazać prawdziwy, piosenkarski pazur! Ma wielki apetyt na życie wbrew przeciwnościom losu, marzenia o wydaniu debiutanckiej płyty i cały świat u stóp — czytamy w opisie pod teledyskiem Ani Dąbrowskiej.

Ania Dąbrowska jest chora. Zwyciężczyni The Voice Kids ma mukowiscydozę

W trakcie programu Ania Dąbrowska wyznała, że jest poważnie chora. Zwyciężczyni „The Voice Kids 2” choruje na mukowiscydozę, poważną chorobę genetyczną.

Największym moim marzeniem jest wydanie pierwszej płyty. Póki jestem w stanie i jest na to czas. Muszę szybko spełniać swoje marzenia, bo nie mam za dużo czasu — wyznała dziewczynka. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK