Zamknij

Ania Dąbrowska i „Serce nie sługa”. Gorąca premiera w Radiu ZET!

Redakcja
06.09.2018 13:03
Ania Dąbrowska
fot. mat. prasowe

Ania Dąbrowska powraca z nowym utworem „Serce nie sługa”. Piosenka będzie promować komedię romantyczną pod tym samym tytułem, która trafi do kin już 5 października. Już w czwartek po godz. 17:00 słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo nową kompozycję Ani Dąbrowskiej.

Ania Dąbrowska — Serce Nie Sługa. Premiera w Radiu ZET

„Serce nie sługa” — to tytuł nowej piosenki Ani Dąbrowskiej, którą słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo już w czwartek po godz. 17:00.

Utwór będzie promował komedię romantyczną zatytułowaną „Serce nie sługa”. Film w reżyserii Filipa Zylbera, w którym zobaczymy m.in. Pawła Domagałę i Romę Gąsiorowską, trafi na ekrany kin już 5 października.

Piosenka opowiada historię dwojga ludzi, którzy bardzo dobrze się znają, są przyjaciółmi, bardzo pasują do siebie, ale nie mogą zdecydować się na ostateczny krok i bycie razem. Po prostu nie wiedzą czy to przyjaźń, czy to już kochanie — tłumaczy Ania Dąbrowska i dodaje: — To również piosenka o miłości, której czasami możemy nie dostrzec, a która jest gdzieś obok nas. Czasami potrzeba czasu i dojrzałości aby ją dostrzec i docenić.

To nie pierwszy raz, kiedy Ania Dąbrowska prezentuje piosenkę promującą kinowy obraz. Artystka nagrała już utwory do filmów „Nigdy nie mów nigdy” z 2009 roku i „Porady na zdrady” z 2017 roku. To właśnie kompozycja z tego drugiego dzieła stała się wielkim przebojem. Pokryła się aż potrójną platyną, a oficjalny teledysk obejrzano niemal 50 milionów razy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK