Zamknij

Ania Dąbrowska z nową piosenką „Serce nie sługa”. Promuje nowy polski film!

Redakcja
07.09.2018 11:50
Ania Dąbrowska
fot. mat. prasowe

Ania Dąbrowska powróciła z nową piosenką. Utwór „Serce nie sługa” będzie promował komedię romantyczną pod tym samym tytułem, która trafi do kin już 5 października. Słuchacze Radia ZET mieli okazję usłyszeć nowy singiel Ani Dąbrowskiej w czwartkowe popołudnie.

Ania Dąbrowska — Serce nie sługa. Nowa piosenka z filmu

Ania Dąbrowska zaprezentowała swój nowy singiel „Serce nie sługa”. Piosenka powstała na potrzeby promocji nowej komedii romantycznej o tym samym tytule. Film, w którym zobaczymy m.in. Pawła Domagałę i Romę Gąsiorowską, trafi na ekrany kin już 5 października.

Piosenka opowiada historię dwojga ludzi, którzy bardzo dobrze się znają, są przyjaciółmi, bardzo pasują do siebie, ale nie mogą zdecydować się na ostateczny krok i bycie razem. Po prostu nie wiedzą, czy to przyjaźń, czy to już kochanie — tłumaczy Ania Dąbrowska i dodaje: — To również piosenka o miłości, której czasami możemy nie dostrzec, a która jest gdzieś obok nas. Czasami potrzeba czasu i dojrzałości, aby ją dostrzec i docenić.

To nie pierwszy raz, kiedy Ania Dąbrowska prezentuje piosenkę promującą kinowy obraz. Artystka nagrała już utwory do filmów „Nigdy nie mów nigdy” z 2009 roku i „Porady na zdrady” z 2017 roku. To właśnie kompozycja z tego drugiego dzieła stała się wielkim przebojem. Pokryła się aż potrójną platyną, a oficjalny teledysk obejrzano niemal 50 milionów razy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK