Zamknij

Ania Dąbrowska weźmie udział w Konkursie Piosenki Eurowizji? Jest komentarz!

Redakcja
24.10.2018 10:38
Ania Dąbrowska
fot. mat. prasowe

Pojawia się coraz więcej spekulacji na temat reprezentanta Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019, który tym razem odbędzie się w Izraelu. W jednym z ostatnich wywiadów o udział w imprezie została zapytana Ania Dąbrowska.

Ania Dąbrowska pojedzie na Eurowizję?

Polska potwierdziła udział w Eurowizji 2019. Będzie to już 22. raz, kiedy nasz kraj wystąpi w najsłynniejszym konkursie muzycznym na świecie.

Temat polskiego reprezentanta w Konkursie Piosenki Eurowizji powraca rokrocznie w okresie jesienno-zimowym. Portal Jastrząb Post miał okazję rozmawiać niedawno z Anią Dąbrowską. Dziennikarka skorzystała z okazji i poruszyła temat Eurowizji. Piosenkarka została zapytana o polskiego artystę, który mógłby być kolejnym reprezentantem naszego państwa.

Ten festiwal jest taki zmienny. Z roku na rok trochę inny. Ma inny wydźwięk, inny wymiar i inne wartości tam się liczą. To chyba jest ostatnio najbardziej zaskakujący konkurs na świecie. Raz wygrywa przejmujący Portugalczyk, który śpiewa nieco jazzową piosenkę, bez wielkiego anturażu. Raz Conchita Wurst, która wygrała ten festiwal zupełnie czym innym. Ciężko mi powiedzieć. Musiałby być to ktoś wyjątkowy. Ktoś, kto jest w stanie zaciekawić publiczność — stwierdziła artystka.

Dziennikarka zapytała też Anię Dąbrowską, czy nie myślała o udziale w Eurowizji.

Myślę, że jestem jednak za mało kontrowersyjna — skomentowała krótko piosenkarka, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Od dłuższego czasu spekuluje się o powrocie Michała Szpaka na Eurowizję. W trakcie jednego z wywiadów artysta został zapytany o ten temat. Okazuje się, iż wokalista nie zaprzeczył. Co więcej, przyznał, że ma już specjalnie przygotowany utwór na tę okazję.

Eurowizja 2019: Eurowizja 2019: kiedy i gdzie?

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 odbędzie się w Tel Awiwie w Izraelu. Półfinały zaplanowano na 14 i 16 maja, wielki finał natomiast zostanie zorganizowany 18 maja. Cała impreza będzie odbywać się w budynku Expo Tel Aviv.

Polska potwierdziła swój udział w Eurowizji 2019. Wiadomo już także, że Bułgaria nie wystąpi w przyszłorocznym konkursie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/PK