Zamknij

Ania Dąbrowska za czasów "Idola". Tak wyglądała w 2002 roku [FOTO]

09.07.2020 11:27
Ania Dąbrowska
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Ania Dąbrowska była gwiazdą pierwszej edycji „Idola”. Choć nie wygrała programu, jej muzyczna kariera rozwinęła się w zawrotnym tempie. Jesteście ciekawi, jak Ania Dąbrowska wyglądała w czasach „Idola”? Zobaczcie jej stare zdjęcia.

Ania Dąbrowska za czasów Idola. Tak wyglądała w 2002 roku

Ania Dąbrowska wystąpiła kiedyś w Idolu. W 2002 roku wzięła udział w pierwszej polskiej edycji programu, w której mogliśmy zobaczyć m.in. Ewelinę Flintę, Szymona Wydrę, Alicję Janosz czy Tomka Makowieckiego.

Nie od dziś wiadomo, że nie trzeba wygrać talent show, aby zrobić wielką karierę. Ania Dąbrowska jest tego najlepszym przykładem. 21-letnia wówczas artystka zajęła ostatecznie 8. miejsce w „Idolu”, ale nie przeszkodziło to jej w nawiązaniu współpracy ze znanymi producentami.

W 2004 roku Ania Dąbrowska wydała debiutancką płytę „Samotność po zmierzchu”, która zrobiła furorę wśród słuchaczy, a singiel „Tego chciałam” stał się pierwszym wielkim przebojem piosenkarki. Dziś wokalistka może pochwalić się sześcioma albumami, które rozeszły się w ponad 250 tysiącach egzemplarzy. Zdobyła aż dziewięć Fryderyków i ma na swoim koncie wiele hitów, m.in. „Trudno mi się przyznać”, „Porady na zdrady (Dreszcze)”, „Z Tobą nie umiem wygrać”, „Nigdy więcej nie tańcz ze mną” czy „W głowie”.

Jesteście ciekawi, jak Ania Dąbrowska wyglądała za czasów „Idola”? Zobaczcie poniżej zdjęcia i występy piosenkarki w programie.

Ania Dąbrowska Alicja Janosz Idol
fot. MAREK ZDYBEL/East News