Zamknij

Ania Karwan z nowym singlem „Głupcy” u Marcina Wojciechowskiego [WIDEO]

Redakcja
30.07.2018 10:01
Ania Karwan z nowym singlem „Głupcy” u Marcina Wojciechowskiego [WIDEO]

Ania Karwan gościła w piątkowej audycji Marcina Wojciechowskiego. W Radiu ZET odbyła się wielka premiera jej nowej piosenki „Głupcy”, która już niedługo pojawi się także w internecie. W trakcie wizyty Ania Karwan nie ukrywała wielkiego wzruszenia w związku z premierą singla. Zobaczcie wideo!

Ania Karwan pojawiła się w piątkowej audycji Marcina Wojciechowskiego. Artystka opowiedziała m.in. o najnowszej współpracy z producentem Bogdanem Kondrackim, udziale w siódmej edycji programu „The Voice of Poland” i swoim najnowszym singlu „Głupcy”, którego wielka premiera odbyła się w Radiu ZET.

„Głupcy” to piosenka o nieuzasadnionej zazdrości. Czy jest uzasadniona, czy nie? Każdy robi swój rachunek sumienia, ale zazdrość często powoduje u nas wszystkich dosyć spore kłopoty. Postanowiliśmy wyciągnąć ten problem na wierzch i pokazać, że też potrafimy mieć takie problemy — powiedziała piosenkarka na antenie Radia ZET.

Ania Karwan nie ukrywała wzruszenia premierą singla w Radiu ZET. Artystka zdradziła naszym słuchaczom, że jeszcze w tym roku usłyszymy jej nową płytę.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK