Ania Wyszkoni będzie dziś gościem w programie Huberta Radzikowskiego. Opowie o nowym singlu!

13.07.2017 09:34

Polska artystka pojawi się dziś po godz. 13:00 w programie „Dzień z Radiem ZET”. Anna Wyszkoni opowie o swoim najnowszym singlu „Zanim To Powiem”.

Ania Wyszkoni będzie dziś gościem w programie Huberta Radzikowskiego. Opowie o nowym singlu! fot. ons.pl

Utwór „Zanim To Powiem” to kolejny singiel promujący najnowszy studyjny album artystki zatytułowany „Jestem tu nowa”, który swoją premierę miał 31 marca 2017 roku. Do współpracy nad brzmieniem wydawnictwa Wyszkoni zaprosiła m.in. Marcina Limka, Marka Raduli, Jana Borysewicza, Roberta Gawlińskiego i Piotra Cugowskiego.

„Jestem tu nowa” to 13 (nie jestem przesądna) premierowych, bardzo zróżnicowanych stylistycznie piosenek o ogromnym ładunku emocjonalnym. W tekstach wyrzuciłam z siebie wszystko, co doskwierało mi przez ostatni rok, jednak muszę zaznaczyć, że nie jest to płyta o nieszczęściu. Wręcz przeciwnie, jest o sile, charakterze, o szczęściu i o miłości, która mnie przepełnia. I o nowym życiu, które dostałam w prezencie” – powiedziała sama artystka.

Anna Wyszkoni porozmawia z Hubertem Radzikowskim i opowie słuchaczom nieco więcej szczegółów na temat „Zanim To Powiem”. Jeszcze dziś swoją premierę będzie miał teledysk do utworu.

Ostatni krążek promowały już wcześniej kompozycje „Oszukać Los” i „Nie Chcę Cię Obchodzić”.

RadioZET.pl/PK

Oceń