Ania Wyszkoni była gościem Radia ZET! Zaprezentowała nowy singiel „Zanim To Powiem”! [WIDEO]

13.07.2017 17:17

W czwartek, 13 lipca, polska artystka była gościem programu „Dzień z Radiem ZET”. Ania Wyszkoni zaprezentowała premierowo singiel „Zanim To Powiem”, opowiedziała o nowej płycie i zdradziła swoje wielkie marzenie. Zobaczcie wideo z jej wizyty.

Ania Wyszkoni była gościem Radia ZET! Zaprezentowała nowy singiel „Zanim To Powiem”! [WIDEO] fot. Radio ZET

 

Ania Wyszkoni była gościem programu Huberta Radzikowskiego. W trakcie czwartkowego spotkania zdradziła więcej szczegółów na temat nowego singla i płyty „Jestem tu nowa”, przyznała się do bycia fanką zespołu Hurts, pochwaliła się nadchodzącymi wakacjami i opowiedziała o swoim wielkim marzeniu.

„Jeszcze rok temu miałam takie ciche marzenie, aby może kiedyś zaśpiewać z Georgem Michaelem, którego uwielbiałam. Dzisiaj nie ma go już wśród nas” – podzieliła się artystka.

Nowa muzyka Ani

Utwór „Zanim To Powiem” to kolejny singiel promujący najnowszy studyjny album artystki zatytułowany „Jestem tu nowa”, który swoją premierę miał 31 marca 2017 roku. Do współpracy nad brzmieniem wydawnictwa Wyszkoni zaprosiła m.in. Marcina Limka, Marka Raduli, Jana Borysewicza, Roberta Gawlińskiego i Piotra Cugowskiego. Zobaczcie też koniecznie nowy teledysk piosenkarki.

„Jestem tu nowa” to 13 (nie jestem przesądna) premierowych, bardzo zróżnicowanych stylistycznie piosenek o ogromnym ładunku emocjonalnym. W tekstach wyrzuciłam z siebie wszystko, co doskwierało mi przez ostatni rok, jednak muszę zaznaczyć, że nie jest to płyta o nieszczęściu. Wręcz przeciwnie, jest o sile, charakterze, o szczęściu i o miłości, która mnie przepełnia. I o nowym życiu, które dostałam w prezencie” – powiedziała sama artystka.

Ostatni krążek promowały już wcześniej kompozycje „Oszukać Los” i „Nie Chcę Cię Obchodzić”, na którą możecie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

RadioZET.pl/PK

Oceń