Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anita Lipnicka wydała nową wersję „Piosenki Księżycowej”. Stworzył ją Kuba Karaś

09.08.2019 09:49

Anita Lipnicka wydała nową wersją „Piosenki księżycowej”, wielkiego hitu Varius Manx, który podbił listy przebojów w latach dziewięćdziesiątych. Za produkcję odświeżonej wersji odpowiada Kuba Karaś. Nowa „Piosenka księżycowa” to pierwsza zapowiedź nowej płyty Anity Lipnickiej.

Anita Lipnicka Piosenka Księżycowa nowa wersja hitu Varius Manx autorstwa Kuby Karasia fot. mat. prasowe

Anita Lipnicka: Piosenka księżycowa w nowej wersji z Kubą Karasiem

Anita Lipnicka powraca z nową wersją hitu „Piosenka księżycowa”, który stworzyła razem z zespołem Varius Manx. Kawałek to jeden z największych polskich przebojów lat dziewięćdziesiątych.

Wielokrotnie spotykałam się z opiniami, że „Księżycowa” ludzi nieustannie wzrusza, że stanowi soundtrack do ich młodości, a i dla mnie zawsze była utworem o ogromnym ładunku emocjonalnym — mówi Lipnicka.

Nowa wersja „Piosenki księżycowej”, utrzymana w bardziej nowoczesnym, dynamicznym i tanecznym klimacie, została wyprodukowana przez Kubę Karasia z duetu The Dumplings. Utwór zapowiada nowy album Anity Lipnickiej zatytułowany „OdNowa”, którym artystka będzie świętowała 25 lat działalności artystycznej. Płyta ukaże się jesienią tego roku i będzie pełna muzycznych gości.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się nowa wersja "Piosenki Księżycowej"?

Anita Lipnicka to bez wątpienia jedna z najsłynniejszych polskich piosenkarek współczesnej sceny muzycznej. Swoją profesjonalną przygodę z muzyką rozpoczęła w 1993 roku, kiedy dołączyła do składu zespołu Varius Manx. Razem nagrali dwa świetnie przyjęte albumy studyjne i legendarne już dziś przeboje „Piosenka Księżycowa”, „Zanim Zrozumiesz”, „Pocałuj Noc” czy „Zamigotał Świat”. Później Anita Lipnicka skupiła się na karierze solowej i współpracy z Johnem Porterem, z którym wydała kilka albumów.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń