Zamknij

Anita Lipnicka w „Wieczorze z Radiem ZET”. Opowiedziała o nowej płycie [WIDEO]

Redakcja
23.11.2017 15:35
Anita Lipnicka w „Wieczorze z Radiem ZET”. Opowiedziała o nowej płycie [WIDEO]

17 listopada ukazał się kolejny album Anity Lipnickiej zatytułowany „Miód i Dym”. Artystka pojawiła się w środowym „Wieczorze z Radiem ZET”, gdzie opowiedziała o swoim ostatnim roku, nowej płycie i pracami nad nią. W artykule znajdziesz też recenzję krążka, którą napisał Marcin Wojciechowski.

Anita Lipnicka powróciła po roku do programu Marcina Wojciechowskiego. W trakcie ostatniej wizyty artystka zaprezentowała na żywo singiel „Ptasiek” promujący najnowsze wydawnictwo.

Piosenkarka przyznała, że miała bardzo intensywny rok, który minął pod znakiem prac nad nowym dziełem.

- Postanowiłam spontanicznie tworzyć materiał i podejść do tego w zupełnie nietypowy sposób. Nie tak jak do tej pory: samotnie, oddzielona od świata, odseparowana. Tym razem miała to być robota zespołowa. Miało być spontanicznie i tak było. Przez ten rok stało się faktycznie bardzo wiele. wyjeżdżaliśmy często z zespołem w góry i tam pracowaliśmy nad materiałem – podzieliła się artystka.

Cały nowy projekt powstawał w okolicznościach przyrody. Anita chętnie uciekała z miasta, np. do domku z widokiem na jezioro, gdzie wspólnie z zespołem The Hats grała i tworzyła piosenki.

Nie zabrakło też rozmów na temat nazwy krążka, kolejnej trasy koncertowej czy poszczególnych duetów, które znalazły się na „Miód i Dym”.

Anita Lipnicka – „Miód i Dym”: recenzja Marcina Wojciechowskiego

RadioZET.pl/PK