Zamknij

TTBZ: Anna Dereszowska jako Taylor Swift. Jurorzy zachwyceni, internauci oburzeni [WIDEO]

Redakcja
02.10.2017 10:28
TTBZ: Anna Dereszowska jako Taylor Swift. Jurorzy zachwyceni, internauci oburzeni [WIDEO]
fot. Facebook (Twoja Twarz Brzmi Znajomo)

Kolejny odcinek ósmej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” za nami. Tym razem zwycięstwo przypadło Annie Dereszowskiej, która przeszła metamorfozę i wcieliła się w rolę Taylor Swift. Mimo że jurorzy show byli zachwyceni, internauci mają zupełnie odmienne zdanie. Na oficjalnym profilu programu pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy.

Zagłosuj

Czy podobał Ci się występ Anny Dereszowskiej jako Taylor Swift?

Liczba głosów:

W każdy sobotni wieczór program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przyciąga przed telewizory tłumy widzów. Ostatni odcinek ósmej edycji wywołał jednak sporo kontrowersji. Jurorzy oraz uczestnicy uznali, że tym razem najlepiej poradziła sobie Anna Dereszowska. Polska aktorka zaśpiewała wielki hit „Blank Space” z repertuaru Taylor Swift i pojawiła się na scenie w niemal identycznym stroju, który dobrze znamy ze słynnego teledysku.

Lawina negatywnych komentarzy

Niestety, zwycięstwo Anny nie spodobało się wielu widzom, a na oficjalnym fanpage’u programu rozpętała się prawdziwa burza. W komentarzach użytkownicy krytykują ostateczny wynik odcinka – według nich aktorka nie poradziła sobie zbyt dobrze w roli Swift, a zwycięstwo powinno przypaść chociażby Kacprowi Kuszewskiego czy Marcelowi Sabatowi. Internauci narzekają zarówno na charakteryzację, jak również wokal Dereszowskiej, który w ich opinii nie przypominał oryginału.

Polska gwiazda przekazała zwycięski czek (10 tysięcy złotych) na konto Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W kolejnym odcinku Anna Dereszowska wcieli się w rolę Kory.

Poniżej możesz zobaczyć oryginalną wersję piosenki "Blank Space" z repertuaru Taylor Swift. Teledysk obejrzano już ponad 2 miliardy razy w serwisie YouTube.

RadioZET.pl/PK