Zamknij

Anna Jurksztowicz i Andrzej Piaseczny nagrali razem utwór. Duet będzie hitem? [WIDEO]

17.07.2020 14:06
Anna Jurksztowicz Andrzej Piaseczny
fot. Youtube

Anna Jurksztowicz i Andrzej Piaseczny nagrali duet. Artyści zaprezentowali teledysk do nowej piosenki „Kochanie, ja nie wiem”, która zapowiada jubileuszowy album piosenkarki. Płyta ukaże się z okazji 35-lecia pracy artystycznej Anny Jurksztowicz.

Anna Jurksztowicz i Andrzej Piaseczny w duecie. Piosenka Kochanie, ja nie wiem

Anna Jurksztowicz i Andrzej Piaseczny zaprezentowali wspólną piosenkę „Kochanie, ja nie wiem”. W dniu premiery pojawił się także oficjalny teledysk, który powstał w trakcie tworzenia utworu w studiu nagraniowy.

Duet zapowiada jubileuszowy album Anny Jurksztowicz. Płyta „Jestem taka sama” ukaże się we wrześniu z okazji 35-lecia pracy artystycznej piosenkarki. Znajdzie się na niej 14 utworów skomponowanych przez Krzysztofa Napiórkowskiego i Krzesimira Dębskiego. Autorami tekstów są Jacek Cygan, Andrzej Saramonowicz, Michał Zabłocki, Patrycja Kosiarkiewicz i Anna Jurksztowicz. Na albumie pojawi się także Andrzej Seweryn.

Singiel „Kochanie, ja nie wiem”, jak i pozostałe utwory na płycie to melodyjny, klimatyczny, muzyczny zbiór oddający charakter i osobowość i znakomitą formę Anny Jurksztowicz, obecnej na polskiej estradzie od 35 lat — czytamy w zapowiedzi krążka.

Anna Jurksztowicz: znane piosenki i przeboje z filmów, seriali

Anna Jurksztowicz ma na swoim koncie wiele płyt, na których łączyła pop z muzyką jazzową. Piosenkarka brała udział w festiwalu w Opolu, gdzie zdobyła główną nagrodę z utworem „Diamentowy kolczyk”. Miała okazję występować również na wielu zagranicznych festiwalach m.in. w Dreźnie, Kairze czy Stambule.

Nagrała piosenki do znanych polskich filmów i seriali, m.in. „Ranczo”, „Na dobre i na złe”, „W pustyni i w puszczy”, „Kingsajz” czy „Matki, żony i kochanki”. Jest także autorką utworów „Zmysły precz”, „Stan pogody” czy „Hej, Man!”.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/mat.prasowe