Zamknij

Anna Wyszkoni i latynoski singiel „Księżyc nad Juratą”. W klipie gwiazda „Tańca z gwiazdami”

Piotr Krajewski
04.06.2019 11:22
Anna Wyszkoni Ksieżyc nad Juratą nowy latynoski singiel teledysk z Tomaszem Barańskim
fot. mat. prasowe

Anna Wyszkoni powraca z nową piosenką „Księżyc nad Juratą”. Do nowego singla, utrzymanego w bardzo latynoskim klimacie, powstał także niezwykle taneczny teledysk, w którym gościnnie pojawia się tancerz Tomasz Barański. Czy „Księżyc nad Juratą” będzie polskim hitem lata 2019?

Anna Wyszkoni: nowy singiel „Księżyc nad Juratą” w latynoskim klimacie

Anna Wyszkoni zaprezentowała nowy singiel zatytułowany „Księżyc nad Juratą”. Piosenka zaskakuje niezwykle wakacyjnym klimatem i latynoskim brzmieniem. Przy jej tworzeniu artystka współpracowała z Janem Borysewiczem oraz Andrzejem Mogielnickim, twórcą tekstów Lady Pank, Budki Suflera czy Anny Jantar. Nowy utwór nie jest jednak zapowiedzią kolejnej płyty — to wakacyjny prezent dla fanów artystki.

Każdy z nas ma czasem dość codziennych trudności i problemów. Odtrutką jest dla mnie zawsze taniec i muzyka. Dlatego nagrałam „Księżyc nad Juratą”. Piosenkę, która ma sprawiać ludziom radość — mówi Anna Wyszkoni i dodaje: „Jurata to miejsce, które nierozerwalnie kojarzy mi się z latem i wakacjami. I z kilkoma wspaniałymi, polskimi przebojami np. „Już nie ma dzikich plaż”, „Jurata w deszcz” czy „Dziewczyny lubią brąz”. Ale jeszcze nikt nie śpiewał o księżycu nad Juratą. Trzeba było to nadrobić…”.

Anna Wyszkoni i Tomasz Barański z Tańca z gwiazdami w nowym teledysku

Nową piosenkę Anny Wyszkoni promuje bardzo roztańczony i zmysłowy teledysk. Wokalistce towarzyszy w nim m.in. Tomasz Barański — tancerz i choreograf, którego widzowie mogą kojarzyć m.in. z programu „Taniec z gwiazdami”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK