Zamknij

Anne-Marie dała sekretny koncert w Warszawie. Specjalnie dla słuchaczy Radia ZET [RELACJA]

Redakcja
13.08.2018 13:36
Anne-Marie

Anne-Marie przyjechała do Warszawy razem z Edem Sheeranem, którego wspiera na jego trasie koncertowej. Przed niedzielnym występem na PGE Narodowym brytyjska piosenkarka dała sekretny koncert specjalnie dla słuchaczy Radia ZET. Zobaczcie zdjęcia i wideo z tego wyjątkowego wydarzenia.

Anne-Marie przyjechała do Polski wspólnie z Edem Sheeranem. Piosenkarka supportuje jego wielką trasę koncertową „Divide Tour”, która w miniony weekend odwiedziła także Warszawę.

W niedzielę 27-letnia artystka przygotowała wyjątkową niespodziankę dla polskich fanów i dała sekretny koncert w warszawskim klubie Miłość. Wejściówki na ten ekskluzywny występ można było wygrać w Radiu ZET.

Sekretne show Anne-Marie minęło w znakomitej atmosferze. Na specjalnie przygotowanej scenie w klubie Miłość artystka pojawiła się ze swoim gitarzystą Beaniem. Razem zagrali jej największe przeboje, m.in. „Alarm”, „Rockabye” czy najnowsze „2002”  wszystkie zaprezentowane w wyjątkowych akustycznych wersjach.

Publiczność niemal natychmiast odwdzięczyła się Anne-Marie za ten specjalny koncert. Wspólnie z 27-latką śpiewała i bawiła się w rytm jej słynnych piosenek. Tego dnia nie mogło także zabraknąć wyjątkowej akcji koncertowej. W trakcie występu fani wyjęli białe oraz czerwone serca i wznieśli je do góry, co nie umknęło uwadze piosenkarki. O takich koncertach się po prostu nie zapomina!

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK