Zamknij

Antek Smykiewicz wydał nowy singiel „Neony”. To pierwsza zapowiedź jego następnej płyty [WIDEO]

Piotr Krajewski
26.07.2019 11:51
Antek Smykiewicz Neony nowy singiel zapowiadający drugą płytę teledysk wideo
fot. Youtube

Antek Smykiewicz zaprezentował nowy singiel „Neony”, który jest pierwszą zapowiedzią drugiej płyty artysty. W internecie można obejrzeć już oficjalny teledysk promujący nową piosenkę. Klip został nakręcony w Warszawie.

Antek Smykiewicz: nowy singiel „Neony”

Antek Smykiewicz powraca z nową piosenką zatytułowaną „Neony”. Singiel otwiera nowy rozdział w karierze wokalisty i jest pierwszą zapowiedzią jego drugiej płyty, nad którą obecnie pracuje artysta. Data premiery zostanie ujawniona już wkrótce.

Dziwne, że w dobie lotów w kosmos i wszechobecnym zalewie informacji, coraz ciężej odnajdujemy swoje własne ja. Myślę, że każdy z nas w jakiś sposób poszukuje siebie i własnej, najlepszej drogi na swoje dalsze poczynania. Niestety, zanim uda nam się rozpoznać to właściwe swoiste i najlepsze dla nas światło, błądzimy i jak ćmy wpadamy w różne niekoniecznie korzystne dla nas sytuacje i osoby — mówi Antek o nowym singlu.

„Neony” to również opowieść o ludziach, którzy pośród „Neonowej”, kuszącej i przeważnie nierealnej rzeczywistości poszukują siebie nawzajem. Chcą poznać prawdziwych siebie, bez fałszu, który prezentują światu.

Antek Smykiewicz to wokalista, kompozytor i autor tekstów. Zdobył popularność za sprawą programów „Must Be The Music” i „The Voice of Poland”, w którym zajął wysokie 2. miejsce. Występował także w 11. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Jego debiutancki singiel „Pomimo Burz” dotarł do 1. miejsca oficjalnej lisy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych, otrzymał status Diamentowej Płyty, a teledysk do singla odnotował oszałamiającą liczbę prawie 50 milionów wyświetleń.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK