Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Antek Smykiewicz wydał nowy singiel „Neony”. To pierwsza zapowiedź jego następnej płyty [WIDEO]

26.07.2019 11:51

Antek Smykiewicz zaprezentował nowy singiel „Neony”, który jest pierwszą zapowiedzią drugiej płyty artysty. W internecie można obejrzeć już oficjalny teledysk promujący nową piosenkę. Klip został nakręcony w Warszawie.

Antek Smykiewicz Neony nowy singiel zapowiadający drugą płytę teledysk wideo fot. Youtube

Antek Smykiewicz: nowy singiel „Neony”

Antek Smykiewicz powraca z nową piosenką zatytułowaną „Neony”. Singiel otwiera nowy rozdział w karierze wokalisty i jest pierwszą zapowiedzią jego drugiej płyty, nad którą obecnie pracuje artysta. Data premiery zostanie ujawniona już wkrótce.

Dziwne, że w dobie lotów w kosmos i wszechobecnym zalewie informacji, coraz ciężej odnajdujemy swoje własne ja. Myślę, że każdy z nas w jakiś sposób poszukuje siebie i własnej, najlepszej drogi na swoje dalsze poczynania. Niestety, zanim uda nam się rozpoznać to właściwe swoiste i najlepsze dla nas światło, błądzimy i jak ćmy wpadamy w różne niekoniecznie korzystne dla nas sytuacje i osoby — mówi Antek o nowym singlu.

„Neony” to również opowieść o ludziach, którzy pośród „Neonowej”, kuszącej i przeważnie nierealnej rzeczywistości poszukują siebie nawzajem. Chcą poznać prawdziwych siebie, bez fałszu, który prezentują światu.

Antek Smykiewicz to wokalista, kompozytor i autor tekstów. Zdobył popularność za sprawą programów „Must Be The Music” i „The Voice of Poland”, w którym zajął wysokie 2. miejsce. Występował także w 11. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Jego debiutancki singiel „Pomimo Burz” dotarł do 1. miejsca oficjalnej lisy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych, otrzymał status Diamentowej Płyty, a teledysk do singla odnotował oszałamiającą liczbę prawie 50 milionów wyświetleń.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń