Zamknij

Arek Kłusowski w Radiu ZET o rezygnacji z debiutu na festiwalu w Opolu [WIDEO]

Redakcja
24.05.2017 12:22
Arek Kłusowski w Radiu ZET o rezygnacji z debiutu na festiwalu w Opolu [WIDEO]
fot. Radio ZET

Arek Kłusowski był gościem Marcina Wojciechowskiego w programie "ZET na Punkcie Muzyki". Dziennikarz muzyczny porozmawiał z wokalistą o jego rezygnacji z wystąpienia na festiwalu w Opolu. 

 

 

Od momentu w którym w mediach rozeszła się informacja o zablokowaniu występu Kayah w Opolu wybuchł skandal. Z godziny na godzinę artyści informowali na swoich mediach społecznościowych o swojej rezygnacji z udziału w festiwalu. Zrezygnował też martyści Arek Kłusowski, który miał wystąpić w "Debiutach". Na swoim facebooku napisał, że było to jego wielkie marzenie.

Post
 

Kłusowski zajął trzecie miejsce w "The Voice of Poland". Dla utalentowanego wokalisty debiut podczas festiwalu w Opolu mógł być solidnym wstępem do wielkiej kariery. Jego decyzję o rezygnacji internauci przyjęli z szacunkiem i z wiarą w jego sukces.

kom 1
kom 2
kom 3
 

Opole 2017: Zobacz kto wystąpi, kto zrezygnował? PROGRAM po zmianach.

 

Podczas wizyty Arka w programie "ZET na Punkcie Muzyki" odbyła się radiowa premiera jego nowego singla "To Już Za Nami".

 

 

Arek Kłusowski wciąż pracuje nad swoją debiutancką płytą. Muzyk właśnie zaprezentował nowy utwór, który znajdzie się na nadchodzącym albumie.

W słowach tej piosenki zawarte jest wszystko to z czym musiałem się uporać przez ostatnie lata. Chciałbym, żeby emocje zawarte w tym utworze motywowały wszystkich moich odbiorców do działania. Każdy z nas zasługuje na drugą szansę od losu, najważniejsze jest to, żeby ze wszystkich niepowodzeń wyciągać wnioski i żyć w zgodzie ze sobą! – mówi Arek Kłusowski.

Za słowa utworu odpowiadają Arek Kłusowski oraz Dawid Klepadło. Muzyk miał zaprezentować ten utwór podczas koncertu Debiuty na festiwalu w Opolu.

Do współpracy nad nadchodzącym wydawnictwem Kłusowski zaprosił takich producentów jak Michał Wasilewski z formacji Xxanaxx, Michał Kush, Maciej Sawocha oraz Marcin Kuczewski.

Źródło: mat. pras.

Radio ZET / TP

ZET na Punkcie Muzyki w Radiu ZET! Od poniedziałku do piątku 18:00-21:00