Zamknij

Ariana Grande i nowa piosenka „Imagine”. Dała popis wokalnych umiejętności!

Redakcja
14.12.2018 10:27
Ariana Grande
fot. Youtube (Ariana Grande)

Ariana Grande zaprezentowała piosenkę „Imagine”, kolejny przedsmak jej nadchodzącej płyty. W niezwykle intymnym i zmysłowym utworze piosenkarka daje niesamowity popis wokalny w postaci słynnego „gwizdka”.

Ariana Grande — „Imagine”. Nowa piosenka

Ariana Grande robi ostatnio furorę swoją muzyką. Jej ostatni singiel „Thank U, Next” pobił wszelkie rekordy popularności. Teraz artystka prezentuje kolejny utwór „Imagine”, który zwiastuje jej następny album.

Zobacz także

„Imagine” różni się nieco od przebojowego „Thank U, Next”, w którym artystka śpiewała o swoich byłych partnerach. Nowy singiel jest utrzymany w spokojniejszym tonie, ma intymny i bardzo zmysłowy klimat.

W końcowej części „Imagine” Ariana Grande daje wokalny popis i prezentuje „gwizdek”, czyli rejestr gwizdkowy — głos ludzki osiągający brzmienie najwyższych dźwięków skali dźwiękowej. Słynie z niego chociażby Mariah Carey, wielka inspiracja Ariany.

Nowa płyta Ariany Grande

W rozmowie z magazynem „Billboard” Ariana Grande potwierdziła, że od pewnego czasu pracuje w studiu nad nowym albumem, który ma roboczy tytuł „Thank U, Next”.

Tak właśnie nazywa się też hitowy singiel piosenkarki. Oficjalny teledysk do „Thank U, Next” pobił wszelkie rekordy popularności. W ciągu pierwszych 24 godzin od premiery klip obejrzano ponad 50 milionów razy na YouTube, co jest najlepszym wynikiem w historii tego serwisu. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK