Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowa piosenka Ariany Grande i Nicki Minaj. Mroczny teledysk już w sieci! [WIDEO]

22.06.2018 11:29

Ariana Grande i Nicki Minaj zaprezentowały teledysk do wspólnego singla „The Light Is Coming”, który promuje nowy album Grande zatytułowany „Sweetener”. Płyta ukaże się już w sierpniu.

Ariana Grande fot. Youtube (Ariana Grande`)

Ariana Grande i Nicki Minaj — The Light Is Coming. Nowy teledysk

Ariana Grande i Nicki Minaj opublikowały oficjalny klip do nowego utworu „The Light Is Coming”, który wyprodukował słynny Pharrell Williams. Piosenka to kolejny singiel, po hitowym „No Tears Left To Cry”, zapowiadający czwartą płytę Ariany Grande. Album „Sweetener” ukaże się już 17 sierpnia.

Teledysk jest utrzymany w nieco mrocznym klimacie, a Ariana i Nicki pojawiają się w ciemnym lesie. Klip cieszy się dużą popularnością w internecie. Obejrzano go już ponad 2 miliony razy.

To nie pierwszy raz, kiedy dwie artystki współpracują ze sobą. Nagrały już razem przeboje „Bang Bang” i „Side to Side”. Ariana Grande pojawia się także w piosence „Bed”, która znajdzie się na nowym albumie Nicki Minaj.

Przypomnijmy, że 24 lutego 2019 roku Nicki Minaj wystąpi po raz pierwszy w Polsce. Koncert w Łodzi odbędzie się w ramach wspólnej trasy koncertowej z raperem Future. Radio ZET jest patronem medialnym wydarzenia.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń