Zamknij

Ariana Grande nowym prezydentem USA. Teledysk do nowego singla "Positions" [WIDEO]

23.10.2020 16:05
Ariana Grande
fot. mat. prasowe

Ariana Grande zaprezentowała nowy singiel „Positions”, który zapowiada jej nadchodzącą płytę. Piosenkarka opublikowała zaskakujący teledysk, gdzie wciela się w… prezydenta Stanów Zjednoczonych. Premiera „Positions” Ariany Grande już w piątek po godz. 18:00 w Radiu ZET.

Ariana Grande powraca z nową muzyką. Po świetnie przyjętej płycie „Thank U Next”, która była nominowana do prestiżowej nagrody Grammy, wokalistka ogłosiła, że wkrótce wyda nowy album.

Pierwszym singlem promującym nowy krążek jest utwór „Positions”. W oficjalnym teledysku artystka zaskoczyła i postanowiła wcielić się w zupełnie nową rolę.

Ariana Grande i Lady Gaga przejdą do historii. Ustanowiły nowe rekordy hitem „Rain on Me”

Ariana Grande nowym prezydentem USA. Teledysk do nowego singla „Positions”

Ariana Grande zaprezentowała nowy singiel „Positions”, którym rozpoczyna nową erę w swojej karierze. W najnowszej piosence podkreśla, że dla swojego nowego ukochanego bardzo chętnie będzie wskakiwać w nowe role.

Tak też zrobiła. W oficjalnym teledysku promującym „Positions” możemy zobaczyć Arianę Grandę wcielającą się w bardzo ważną postać – nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Reżyserem wideoklipu jest Dave Meyers, twórca teledysków m.in. Harry’ego Stylesa, Britney Spears, Camili Cabello, Maroon 5, Katy Perry czy Justina Biebera.

Kiedy premiera nowej płyty Ariany Grande?

Ariana Grande zaskoczyła kilka dni temu swoich fanów, kiedy poinformowała w mediach społecznościowych, że wydaje nową płytę.

Nowy album Ariany Grande ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Choć artystka nie zdradziła szczegółowych informacji, wszystko na to wskazuje, że płyta będzie miała swoją premierę w ostatni piątek października. Tytuł krążka nie jest znany.

Ostatni album Ariany Grande „Thank U, Next” pojawił się w sklepach w lutym 2019 roku. Piąta płyta piosenkarki została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków i fanów. Była m.in. nominowana do nagrody Grammy w najważniejszej kategorii „album roku”. Ponadto single promujące album, czyli „Thank U, Next”, „7 Rings” i „Break Up with Your Girlfriend, I'm Bored”, podbiły listy przebojów na całym świecie.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK