Zamknij

Ariana Grande i nowa piosenka „Thank U, Next”. Artystka śpiewa o swoich byłych!

Redakcja
05.11.2018 15:30
Ariana Grande
fot. mat. prasowe

Mimo że Ariana Grande wydała niedawno singiel „Breathin”, właśnie zaprezentowała zupełnie nową piosenkę zatytułowaną „Thank U, Next”. Utwór, w którym artystka śpiewa o doświadczeniach ze swoimi byłymi partnerami, bije rekordy popularności w internecie. To pierwsza zapowiedź jej kolejnej płyty.

Ariana Grande — „Thank U, Next”. Nowa piosenka

Ariana Grande zaskoczyła swoich fanów. W sieci pojawił się jej nowy singiel „Thank U, Next”, który jest najprawdopodobniej pierwszą zapowiedzią nowego albumu o tym samym tytule. Niedawno artystka zdradziła, że jeszcze w tym roku planuje wydać kolejną płytę, mimo że ostatni krążek „Sweetener” ukazał się w sierpniu.

Nowa piosenka „Thank U, Next” jest poświęcona byłym chłopakom Ariany Grande. W utworze dziękuje swoim dawnym partnerom za wszystko, czego ją nauczyli: miłości, cierpliwości, bólu. Artystka jest wdzięczna za te doświadczenia, bo dzięki nim staje się lepszą osobą.

Ariana Grande opowiada o związkach m.in. z raperem Big Seanem, tancerzem Rickym Alvarezem, zmarłym niedawno raperem Mac Millerem i eks-narzeczonym Petem Davidsonem, z którym gwiazda niedawno się rozstała.

„Thank U, Next” cieszy się ogromną popularnością w internecie. Piosenka radzi sobie świetnie na YouTube i w serwisach streamingowych, gdzie ma już wiele milionów odtworzeń.

Grande zdradziła na swoim Instagramie, że już w tym tygodniu odbędzie się premiera oficjalnego teledysku do singla „Breathin”, który promuje płytę „Sweetener”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK