Zamknij

Nowy klip Ariany Grande pobił wszelkie rekordy. Zawiesił nawet działanie YouTube'a! [WIDEO]

Redakcja
03.12.2018 14:54
Ariana Grande
fot. Youtube (Ariana Grande)

Ariana Grande zaprezentowała oficjalny teledysk do nowego singla „Thank U, Next”. Jej teledysk okazał się aż tak wielkim hitem, że doprowadził do zawieszenia się YouTube’a. Klip pobił też dotychczasowy rekord liczby wyświetleń w ciągu 24 godzin od premiery. Pierwszego dnia obejrzano go ponad 50 milionów razy.

Ariana Grande: teledysk do „Thank U, Next” hitem internetu

Ariana Grande zaprezentowała nowy teledysk do singla „Thank U, Next” i pobiła wszelkie rekordy popularności.

W ciągu pierwszych 24 godzin od premiery klip obejrzano ponad 50 milionów razy na YouTube, co jest najlepszym wynikiem w historii tego serwisu. W pewnym momencie zainteresowanie teledyskiem było tak ogromne, że zawiesiło działanie strony internetowej. Pojawił się m.in. poważny problem z wyświetlaniem komentarzy.

Nowy teledysk Ariany Grande to hołd dla słynnych amerykańskich komedii. Artystka nawiązała chociażby do produkcji „Wredne dziewczyny”, „Legalna blondynka” czy „Dziewczyny z drużyny”. W klipie pojawiły się gwiazdy, m.in. Troye Sivan czy Kris Jenner.

„Thank U, Next” to pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Ariany Grande. Data premiery piątego albumu pozostaje nieznana.

Piosenka jest poświęcona byłym chłopakom piosenkarki. W utworze dziękuje swoim dawnym partnerom za wszystko, czego ją nauczyli: miłości, cierpliwości, bólu. Artystka jest wdzięczna za te doświadczenia, bo dzięki nim staje się lepszą osobą. Opowiada o związkach m.in. z raperem Big Seanem, tancerzem Rickym Alvarezem, zmarłym niedawno raperem Mac Millerem i eks-narzeczonym Petem Davidsonem, z którym gwiazda niedawno się rozstała.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/complex.com,variety.com/PK