Zamknij

Ariana Grande była w niebezpieczeństwie? Mężczyzna z nożem próbował dostać się do jej domu

16.09.2021 10:35
Ariana Grande
fot. Rex Features/East News

Ariana Grande była w niebezpieczeństwie? Przed jej domem aresztowano mężczyznę z nożem. Psychofan chciał spotkać się z piosenkarką. Kiedy ochrona nie chciała go wpuścić na teren posesji, mężczyzna wyjął ostre narzędzie. Trafił do aresztu.

Ariana Grande to jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki. Ma miliony fanów na całym świecie, którzy wspierają ją i kupują każdą jej płytę.

Niestety, wiele znanych osób musi mierzyć się także z często bardzo niebezpiecznymi psychofanami, którzy niekiedy zrobią wszystko, aby móc zobaczyć swoją ukochaną gwiazdę z bliska. Do niepokojącej sytuacji doszło ostatnio przed domem Ariany Grande. Pojawił się tam mężczyzna z nożem.

Zobacz także:  Nowa figura woskowa Ariany Grande. Internauci zszokowani podobieństwem: "Niesamowita" [FOTO]

Ariana Grande w niebezpieczeństwie? Mężczyzna z nożem próbował dostać się do jej domu

Aaron Brown próbował dostać się do domu Ariany Grande. Jak informuje "Los Angeles Times", w miniony piątek mężczyzna domagał się spotkania z wokalistką, co natychmiast uniemożliwiła mu ochrona.

W pewnym momencie 23-latek zaczął być bardzo agresywny. Wyjął nóż i wymachiwał nim w kierunku ochroniarzy.

Przed dom Ariany Grande wezwano policję. Mężczyzna trafił do aresztu pod zarzutem grożenia bronią. 23-latek dostał także tymczasowy zakaz zbliżania się do piosenkarki, a także jej bliskich.

Ariana Grande miała już problemy z psychofanami

Sytuacja z zeszłego tygodnia to nie pierwszy raz, kiedy Ariana Grande ma poważny problem z psychofanami.

W 2020 roku niejaki Fidel Henriquez otrzymał pięcioletni zakaz zbliżania się do piosenkarki i jej posiadłości po tym, jak dostał się pod drzwi wejściowe domu gwiazdy i zostawił tam list miłosny.

RadioZET.pl/nme.com