Ariana Grande jest biseksualna? Spekulacje po premierze nowego singla „Monopoly”

02.04.2019 15:06

Ariana Grande opublikowała w poniedziałek nową piosenkę „Monopoly”, którą nagrała wspólnie z piosenkarką i swoją przyjaciółką Victorią Monét. Tekst nowego utworu niemal natychmiast wywołał spekulacje na temat orientacji seksualnej Grande. Wielu internautów twierdzi, że artystka przyznała się do biseksualizmu.

Ariana Grande jest biseksualna spekulacje po premierze nowego singla Monopoly z Victorią Monet fot. Youtube (Ariana Grande)

Ariana Grande: nowy singiel „Monopoly” z Victorią Monét

Ariana Grande i Victoria Monét zaprezentowały wspólny singiel „Monopoly”. Piosenka i oficjalny teledysk ukazały się w poniedziałkowy wieczór. Jak przyznała sama Grande, nowy utwór powstał z myślą o jej najwierniejszych fanach. W ten sposób artystka chciała podziękować im za ogromny sukces dwóch ostatnich singli „Thank U, Next” i „7 Rings”, które podbiły listy przebojów na całym świecie.

Ariana Grande jest biseksualna?

Premiera piosenki „Monopoly” wywołała szereg spekulacji wśród internautów. Fani Ariany Grande zwrócili uwagę na intrygujący tekst nowego singla, w którym ich zdaniem piosenkarka wyznaje prawdę na temat swojej orientacji seksualnej oraz przyznaje się do biseksualizmu.

W utworze Amerykanka wprost śpiewa o tym, iż lubi kobiety i mężczyzn. Internauci zwracają uwagę także na samą przyjaciółkę artystki Victorię Monét, która w zeszłym roku oficjalnie poinformowała, że jest biseksualna. Wspominają również o słynnym teledysku Ariany Grande do piosenki „break up with your girlfriend, i’m bored”, gdzie całuje się z dziewczyną. Gwiazda nie zdecydowała się jednak odnieść do wspominanych spekulacji.

Singiel „Monopoly” cieszy się ogromną popularnością. Piosenka dotarła do 1. miejsca amerykańskiego sklepu iTunes, a oficjalny teledysk może pochwalić już się ponad 3 milionami wyświetleń. Jest także obecnie jednym z najpopularniejszych nagrań w serwisie YouTube.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/people.com/PK

Oceń