Zamknij

Ariana Grande jest biseksualna? Spekulacje po premierze nowego singla „Monopoly”

Piotr Krajewski
02.04.2019 15:06
Ariana Grande jest biseksualna spekulacje po premierze nowego singla Monopoly z Victorią Monet
fot. Youtube (Ariana Grande)

Ariana Grande opublikowała w poniedziałek nową piosenkę „Monopoly”, którą nagrała wspólnie z piosenkarką i swoją przyjaciółką Victorią Monét. Tekst nowego utworu niemal natychmiast wywołał spekulacje na temat orientacji seksualnej Grande. Wielu internautów twierdzi, że artystka przyznała się do biseksualizmu.

Ariana Grande: nowy singiel „Monopoly” z Victorią Monét

Ariana Grande i Victoria Monét zaprezentowały wspólny singiel „Monopoly”. Piosenka i oficjalny teledysk ukazały się w poniedziałkowy wieczór. Jak przyznała sama Grande, nowy utwór powstał z myślą o jej najwierniejszych fanach. W ten sposób artystka chciała podziękować im za ogromny sukces dwóch ostatnich singli „Thank U, Next” i „7 Rings”, które podbiły listy przebojów na całym świecie.

Ariana Grande jest biseksualna?

Premiera piosenki „Monopoly” wywołała szereg spekulacji wśród internautów. Fani Ariany Grande zwrócili uwagę na intrygujący tekst nowego singla, w którym ich zdaniem piosenkarka wyznaje prawdę na temat swojej orientacji seksualnej oraz przyznaje się do biseksualizmu.

W utworze Amerykanka wprost śpiewa o tym, iż lubi kobiety i mężczyzn. Internauci zwracają uwagę także na samą przyjaciółkę artystki Victorię Monét, która w zeszłym roku oficjalnie poinformowała, że jest biseksualna. Wspominają również o słynnym  teledysku Ariany Grande do piosenki „break up with your girlfriend, i’m bored”, gdzie całuje się z dziewczyną. Gwiazda nie zdecydowała się jednak odnieść do wspominanych spekulacji.

Singiel „Monopoly” cieszy się ogromną popularnością. Piosenka dotarła do 1. miejsca amerykańskiego sklepu iTunes, a oficjalny teledysk może pochwalić już się ponad 3 milionami wyświetleń. Jest także obecnie jednym z najpopularniejszych nagrań w serwisie YouTube.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/people.com/PK