Zamknij

Ariana Grande komentuje głośne plotki o biseksualizmie. Dodała wpis na Twitterze

Piotr Krajewski
03.04.2019 15:25
Ariana Grande komentuje głośne plotki o swoim biseksualizmie wpis na Twitterze
fot. Youtube (Ariana Grande)

Ariana Grande zdecydowała się zareagować na krążące po internecie spekulacje na temat jej orientacji seksualnej. Tekst nowego utworu „Monopoly” wywołał bowiem fale plotek o rzekomym biseksualizmie gwiazdy. Piosenkarka skomentowała to w interesujący sposób.

Ariana Grande to jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki, której każdy krok śledzą miliony internautów. W poniedziałek niemałą burzę w sieci wywołała piosenka „Monolopy”, a zwłaszcza jej intrygujący tekst.

Fani zaczęli spekulować, że w nowym singlu, nagranym razem z Victorią Monét, Ariana Grande wyznaje prawdę na temat swojej orientacji seksualnej i przyznaje się do biseksualizmu. W utworze Amerykanka wprost śpiewa o tym, iż lubi kobiety i mężczyzn. Gorąca dyskusja w internecie sprawiła, że piosenkarka zdecydowała się odnieść do tych spekulacji.

Ariana Grande komentuje plotki o biseksualizmie

Ariana Grande w krótkim wpisie na Twitterze stwierdziła, że nie ma potrzeby, aby określać publicznie swoją seksualność. Napisała: „Nigdy wcześniej nie szufladkowałam siebie i wciąż nie czuję takiej potrzeby, co jest moim zdaniem w porządku”.

Singiel „Monopoly” cieszy się ogromną popularnością. Piosenka dotarła do 1. miejsca amerykańskiego sklepu iTunes, a oficjalny teledysk może pochwalić już się ponad 7 milionami wyświetleń. Jest także obecnie jednym z najpopularniejszych nagrań w serwisie YouTube. Jak przyznała sama Ariana Grande, nowy utwór powstał z myślą o jej najwierniejszych fanach. W ten sposób artystka chciała podziękować im za ogromny sukces dwóch ostatnich singli „Thank U, Next” i „7 Rings”, które podbiły listy przebojów na całym świecie.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

RadioZET.pl/rte.ie/PK