Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ariana Grande komentuje głośne plotki o biseksualizmie. Dodała wpis na Twitterze

03.04.2019 15:25

Ariana Grande zdecydowała się zareagować na krążące po internecie spekulacje na temat jej orientacji seksualnej. Tekst nowego utworu „Monopoly” wywołał bowiem fale plotek o rzekomym biseksualizmie gwiazdy. Piosenkarka skomentowała to w interesujący sposób.

Ariana Grande komentuje głośne plotki o swoim biseksualizmie wpis na Twitterze fot. Youtube (Ariana Grande)

Ariana Grande to jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki, której każdy krok śledzą miliony internautów. W poniedziałek niemałą burzę w sieci wywołała piosenka „Monolopy”, a zwłaszcza jej intrygujący tekst.

Fani zaczęli spekulować, że w nowym singlu, nagranym razem z Victorią Monét, Ariana Grande wyznaje prawdę na temat swojej orientacji seksualnej i przyznaje się do biseksualizmu. W utworze Amerykanka wprost śpiewa o tym, iż lubi kobiety i mężczyzn. Gorąca dyskusja w internecie sprawiła, że piosenkarka zdecydowała się odnieść do tych spekulacji.

Ariana Grande komentuje plotki o biseksualizmie

Ariana Grande w krótkim wpisie na Twitterze stwierdziła, że nie ma potrzeby, aby określać publicznie swoją seksualność. Napisała: „Nigdy wcześniej nie szufladkowałam siebie i wciąż nie czuję takiej potrzeby, co jest moim zdaniem w porządku”.

Singiel „Monopoly” cieszy się ogromną popularnością. Piosenka dotarła do 1. miejsca amerykańskiego sklepu iTunes, a oficjalny teledysk może pochwalić już się ponad 7 milionami wyświetleń. Jest także obecnie jednym z najpopularniejszych nagrań w serwisie YouTube. Jak przyznała sama Ariana Grande, nowy utwór powstał z myślą o jej najwierniejszych fanach. W ten sposób artystka chciała podziękować im za ogromny sukces dwóch ostatnich singli „Thank U, Next” i „7 Rings”, które podbiły listy przebojów na całym świecie.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

RadioZET.pl/rte.ie/PK

Oceń