Zamknij

Ariana Grande komentuje odwołanie koncertu w Krakowie. Polscy fani wściekli

Piotr Krajewski
12.08.2019 12:06
Ariana Grande komentuje odwołanie koncertu w Krakowie polscy fani wściekli na artystkę
fot. Youtube

Ariana Grande po raz kolejny odwołała koncert w Polsce. Piosenkarka miała we wrześniu wystąpić w Krakowie, ale z przyczyn osobistych anulowała występ. Informacja zszokowała polskich fanów i wywołała ogromną burzę w internecie. Ariana Grande zdecydowała się skomentować sprawę odwołania koncertu w Polsce.

Ariana Grande odwołała koncert w Polsce. Jest komentarz piosenkarki

Odwołanie przez Arianę Grande koncertu w Krakowie to obecnie jeden z najgorętszych tematów w polskim internecie. Fani piosenkarki są oburzeni decyzją piosenki, która po raz kolejny odwołała występ w Polsce.

Na koncert Ariany Grande w Krakowie, który niemal natychmiast się wyprzedał, czekały tysiące Polaków. Nic więc dziwnego, że informacja o jego odwołaniu wywołała lawinę krytyki pod adresem 26-letniej gwiazdy. Polscy fani twierdzą, iż zostali niesprawiedliwie potraktowani przez piosenkarkę, ponieważ jedynie koncert w Polsce został odwołany, a pozostałe dwa przeniesiono na inny termin.

Zagłosuj

Wybierałeś się na koncert Ariany Grande w Krakowie?

Liczba głosów:

W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy, które w końcu dotarły także do samej Ariany Grande. Artystka zauważyła oburzenie Polaków i postanowiła skomentować całą sprawę na Twitterze. Z komentarzy Amerykanki wynika, że wokalistka nie mogła porozumieć się z organizatorami w sprawie nowego terminu koncertu.

Nie zachowuję się jak dziecko. Odpowiedziałam Wam. Kocham Was i jest mi strasznie przykro, że nie udało nam się zmienić terminu. Nie ignoruję nikogo. Dziękuję za wyrozumiałość i wysłuchanie mnie. To działa w dwie strony. Rozumiem Was i przykro mi, że jesteście smutni — napisała i dodała niedługo później: „Naprawdę strasznie przepraszam. Próbowałam przełożyć ten koncert setki razy. Zajmowano się tym tygodniami. Przysięgam Wam, że czuję się fatalnie. Proszę, zrozumcie to”.

Wcześniej Ariana Grande przyznała też, że dostępność Tauron Areny w Krakowie nie zgadzała się z harmonogramem artystki.

Kolejny odwołany koncert Ariany Grande w Polsce

Przypomnijmy, że to kolejny raz, kiedy Ariana Grande odwołuje koncert w Polsce. W 2017 roku gwiazda miała dwukrotnie wystąpić w Atlas Arenie w Łodzi.

Występy zostały jednak odwołane z powodu tragicznego zamachu terrorystycznego, który miał miejsce 22 maja 2017 roku po koncercie Ariany Grande w Manchesterze. Zamachowiec zdetonował bombę w holu areny. Wybuch zabił 23 osoby, w tym sprawcę.

Po tragicznych wydarzeniach artystka zdecydowała się odwołać kilka występów, w tym dwa koncerty w Polsce.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK