Ariana Grande ma sobowtórkę. To 23-letnia Gabi DeMartino [ZDJĘCIA]

18.12.2018 10:50

Ariana Grande robi obecnie furorę w świecie muzyki. Nic więc dziwnego, iż wiele internautek chce się do niej upodobnić. Okazuje się, że Ariana Grande ma prawdziwego sobowtóra. Poznajcie Gabi DeMartino, która jest gwiazdą internetu. Niedawno wystąpiła w nowym teledysku piosenkarki do hitu „Thank U, Next”.

Gabi DeMartino Ariana Grande fot. Instagram (Gabi DeMartino)

Sobowtór Ariany Grande — Gabi DeMartino

Ariana Grande ma sobowtórkę, która podbija media społecznościowe. Mowa o Gabi DeMartino. Trzeba przyznać, że dziewczyna wygląda niemal identycznie jak 25-letnia piosenkarka. Podobieństwo widać nie tylko, jeżeli chodzi o fryzurę, ale także twarz i ubiór. Wielu internautów nazywa ją wręcz klonem Ariany Grande.

Bycie sobowtórem Ariany Grande powoduje, że w mgnieniu oka stajesz się gwiazdą internetu. 23-letnia Gabi DeMartino może pochwalić się ponad 3 milionami obserwujących na Instagramie. Od wielu lat dziewczyna prowadzi także video bloga w serwisie YouTube. Jej konto śledzi ponad 2 miliony osób.

Podobieństwo Gabrielli DeMartino do piosenkarki zauważyła nawet sama gwiazda. Ariana Grande zaprosiła ją do udziału w swoim teledysku do najnowszego przeboju „Thank U, Next”. Panie miały okazję się poznać osobiście, a do sieci wrzuciły swoje wspólne zdjęcie.

Sobowtóry gwiazd muzyki

Nie tylko Ariana Grande może pochwalić się swoim sobowtórem. Okazuje się, że mnóstwo popowych gwiazd ma znanych klonów. Internet podbili już m.in. sobowtóry Taylor Swift, Eda Sheerana, Michaela Jacksona, Beyonce czy Seleny Gomez.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń