Zamknij

Ariana Grande mogła zginąć? Stalker piosenkarki z zakazem zbliżania się: "Zabiję ją!"

07.10.2021 11:25
Ariana Grande
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Ariana Grande od kilku miesięcy zmagała się ze stalkerem, który niemal codziennie przychodził pod jej dom w Hollywood. Szaleniec z nożem miał również grozić piosenkarce śmiercią. Sąd przychylił się do wniosku Grande i zasądził wobec Aarona Browna pięcioletni zakaz zbliżania się.

Ariana Grande jako jedna z największych gwiazd muzyki na świecie musi mierzyć się z ogromną popularnością, która dość często ma także swoje ciemne strony.

Jedną z nich są psychofani, czyli ludzie mający niebezpieczną obsesję na punkcie swojego ukochanego idola. Swojego stalkera doczekała się także sama Grande. Mężczyzna okazał się na tyle groźny, że sąd orzekł zakaz zbliżania się do wokalistki i jej bliskich.

Zobacz także:  Ariana Grande wzięła sekretny ślub. Pokazała zdjęcia. "Najpiękniejsza panna młoda" [FOTO]

Ariana Grande mogła zginąć? Stalker piosenkarki z zakazem zbliżania się

Ariana Grande może odetchnąć z ulgą po wielu miesiącach pełnych nerwów. Aaron Brown, mężczyzna stalkujący piosenkarkę, dostał oficjalnie pięcioletni zakaz zbliżania się do niej i jej rodziny. Decyzja sądu obowiązuje do października 2026 roku.

Wokalistka zdecydowała się złożyć wniosek do sądu, ponieważ zaczęła obawiać się nie tylko o swoje życie, ale także najbliższych. Jak ujawniła Grande, stalker zaczął pojawiać się pod jej domem od lutego. Od sierpnia niepokojące wizyty nasiliły się i mężczyzna przychodził w okolice posiadłości niemal codziennie.

Zobacz także

We wrześniu doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Szaleniec domagał się od ochroniarzy spotkania z piosenkarką. 23-latek zaczął być bardzo agresywny, wyjął nóż i krzyczał "zabiję ją!". Trafił do aresztu.

W poprzednich latach Ariana Grande również zmagała się z psychofanami. W 2020 roku Fidel Henriquez także otrzymał pięcioletni zakaz zbliżania się do piosenkarki i jej posiadłości po tym, jak dostał się pod drzwi wejściowe domu gwiazdy i zostawił tam list miłosny.

RadioZET.pl/nme.com