Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ariana Grande mówi po raz pierwszy o zamachu w Manchesterze!

18.05.2018 15:33

Ariana Grande nigdy dotąd nie wypowiedziała się publicznie na temat tragicznego zamachu w Manchesterze, do którego doszło tuż po jej koncercie w maju 2017 roku. Przypomnijmy, że w jego wyniku zginęło 22 osób. Amerykańska gwiazda zdecydowała się w końcu udzielić wywiadu na ten temat.

Ariana Grande fot. Splash News/EAST NEWS

Ariana Grande o zamachu w Manchesterze. Wywiad

22 maja 2017 roku doszło do zamachu w Manchesterze. Tuż po koncercie Ariany Grande zamachowiec Salman Abedi zdetonował bombę, zabijając siebie i 22 osoby — w tym dwójkę Polaków.

Ariana Grande nigdy dotąd nie udzieliła wywiadu na temat majowego ataku. Piosenkarka rozmawiała ostatnio z magazynem „Time”, któremu po raz pierwszy opowiedziała o tragicznych wydarzeniach.

Jest tak wiele osób, którzy doświadczyli ogromnej straty i bólu. Zmagania z tym będą trwały całe życie. Muzyka powinna być najbezpieczniejszą rzeczą na świecie. Myślę, że właśnie dlatego wciąż zmagam się z tym wszystkim każdego dnia. Wydaje Ci się, iż z czasem mówienie o tym będzie łatwiejsze. Albo uda Ci się pogodzić z tym. To wszystko wciąż jest bardzo bolesne, ale każdego dnia czekam na nadejście tego wewnętrznego spokoju — powiedziała Ariana Grande i dodała na temat zamachu: To absolutnie coś najgorszego. Właśnie dlatego starałam się zareagować na to wszystko najlepiej jak potrafiłam. Ostatnią rzeczą, jaką chciałabym dla swoich fanów to, żeby zobaczyli, iż takie zachowanie zwyciężyło.

Przypomnijmy, że po zamachu Ariana Grande spotkała się z rodzinami ofiar i rannymi, a 4 czerwca 2017 roku zorganizowała wielki charytatywny koncert w Manchesterze, który transmitowało kilkadziesiąt państw na całym świecie. Pojawiło się na nim ponad 50 tysięcy osób.

Obok piosenkarki na scenie wystąpili m.in. Justin Bieber, Miley Cyrus, Katy Perry, Coldplay, Robbie Williams oraz Pharrell. Inicjatywa Grande pomogła zebrać blisko 3 miliony euro na konto fundacji „We Love Manchester Emergency Fund”.

Ariana Grande fot. REX/Shutterstock/EAST NEWS

Nowy album Ariany Grande

Już niedługo ukaże się czwarty album Ariany Grande zatytułowany „Sweetener”. Singiel „No Tears Left to Cry” to jego pierwsza zapowiedź. Dokładna data premiery płyty pozostaje na ten moment nieznana. 

Wielu fanów spodziewało się, że „No Tears Left to Cry” będzie balladą utrzymaną w niezwykle emocjonalnym klimacie. 24-letnia gwiazda postawiła jednak na sprawdzone, popowe brzmienie.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT TAYLOR SWIFT W LONDYNIE

RadioZET.pl/PK

Oceń