Zamknij

Narzeczony Ariany Grande żartuje z zamachu w Manchesterze. Internauci krytykują

Redakcja
03.07.2018 11:41
Ariana Grande Pete Davidson
fot. PapCulture / SplashNews.com/EAST NEWS

Zamach w Manchestrze wstrząsnął całym światem. Tragiczne wydarzenia wpłynęły także na samą Arianę Grande. Od czasu ataku artystka zmaga się z zespołem stresu pourazowego. Internauci są zszokowani niesmacznym żartem na temat zamachu, którego autorem jest jej narzeczony Pete Davidson.

Narzeczony Ariany Grande śmieje się z zamachu w Manchesterze

Pete Davidson, narzeczony Ariany Grande, w ogniu krytyki. Brytyjski „Dayli Mirror” przypomniał żart popularnego aktora i komika na temat zamachu w Manchesterze, który miał miejsce tuż po koncercie Grande w maju 2017 roku. Wybuch zabił 23 osoby, w tym sprawcę.

W trakcie jednego z jesiennych występów stand-upowych Pete Davidson miał powiedzieć: „Britney Spears nie miała zamachu terrorystycznego podczas swojego koncertu”.

Przywołanie tej wypowiedzi wywołało ogromne oburzenie w internecie. Na temat żartu komika wypowiedziała się nawet matka jednej z ofiar ataku w Manchesterze.

Każdy, kto żartuje z tej sytuacji jest obrzydliwy i powinien publicznie przeprosić za to — powiedziała Charlotte Hodgson.

Podobnie uważa 30-letnia Jade Clough, której udało się przeżyć zamach po koncercie.

To jest po prostu obrzydliwe. Jestem w szoku. To nie jest coś, z czego można żartować. To był atak terrorystyczny wymierzony w dzieci. Wciąż cierpię każdego dnia. Nadal mam koszmary, podobnie jak Ariana, która zmaga się z zespołem stresu pourazowego. Co do diabła?! — stwierdziła ocalała Clough.

Jak informuje „People”, osoba z otoczenia Davidsona twierdzi, że wypowiedź wyrwano z kontekstu. Sam komik również doświadczył tragedii po ataku terrorystycznym — stracił ojca w trakcie zamachu na World Trade Center w Nowym Jorku. Mężczyzna był strażakiem i zginął na służbie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/people.com, mirror.co.uk/PK