Zamknij

Ariana Grande nie wystąpi w Polsce. Koncert w Krakowie odwołany

Piotr Krajewski
09.08.2019 18:47
Ariana Grande nie wystąpi w Polsce koncert w Krakowie odwołany
fot. Youtube

Ariana Grande nie wystąpi w Polsce. Piosenkarka oficjalnie odwołała koncert, który miał odbyć się 9 września w Krakowie. Przypomnijmy, że to kolejny odwołany występ Ariany Grande w Polsce.

Ariana Grande odwołała koncert w Polsce. Nie wystąpi w Polsce

Ariana Grande odwołała koncert w Krakowie. 26-letnia amerykańska artystka nie wystąpi 9 września w Tauron Arenie w Krakowie. Informacje o odwołanym koncercie oficjalnie poinformowała agencja Live Nation.

Live Nation informuje, iż z powodów osobistych Artystki nastąpiły zmiany w wydarzeniu Ariana Grande Sweetener World Tour. Koncerty zaplanowane na 5 września w Hamburgu (Niemcy) i 8 września w Pradze (Czechy), zostały przełożone i odbędą się: 9 października (Hamburg) oraz 4 września (Praga). Z przykrością informujemy, że koncert Ariany Grande planowany na 9 września w Krakowie (Polska) zostaje odwołany — czytamy w komunikacie.

W celu wystąpienia o zwrot pieniędzy za bilet organizatorzy odwołanego koncertu Ariany Grande w Polsce proszą o bezpośredni kontakt z bileterią, w której została zakupiona wejściówka.

Przypomnijmy, że to kolejny raz, kiedy Ariana Grande odwołuje koncert w Polsce. W 2017 roku gwiazda miała dwukrotnie wystąpić w Łodzi. Z powodu tragicznego zamachu terrorystycznego w Manchesterze polskie koncerty zostały jednak anulowane.

RadioZET.pl/PK