Zamknij

Ariana Grande obchodzi 26. urodziny. Tak śpiewała hit Celine Dion w wieku 4 lat [WIDEO]

Piotr Krajewski
26.06.2019 10:49
Ariana Grande obchodzi 26 urodziny tak śpiewała hit Celine Dion w wieku 4 lat wideo
fot. Instagram

Ariana Grande obchodzi 26. urodziny. Amerykanka jest dziś jedną z największych gwiazd na świecie. Okazuje się, że zainteresowanie muzyką i śpiewaniem przejawiała już w dzieciństwie. W internecie można zobaczyć nagranie z 4-letnią Arianą Grande, która śpiewa utwór Céline Dion.

26. urodziny Ariany Grande. Tak śpiewała Céline Dion w wieku 4 lat

Ariana Grande świętuje 26. urodziny. Ostatnie lata nie były dla niej jednak łatwe. Choć piosenkarka stała się jedną z największych gwiazd muzyki, przeżyła też wiele trudnych chwil. Tragiczny w skutkach zamach terrorystyczny w Manchesterze, który wydarzył się tuż po jej koncercie, mocno odbił się na zdrowiu psychicznym artystki. Podobnie zresztą jak śmierć byłego chłopaka Mac Millera we wrześniu 2018 roku. Piosenkarka i raper byli razem przez dwa lata.

Mimo że Amerykanka niejednokrotnie przyznawała w wywiadach, że nie jest jej ostatnio łatwo, nie zrobiła sobie dłuższej przerwy i kontynuuje karierę muzyczną. Do tego odnosi ogromne sukcesy. Jej ostatnie single „Thank U, Next” i „7 Rings” stały się wielkimi przebojami.

Ariana Grande słynie z niesamowitego głosu. Okazuje się, że talent wokalny przejawiała już jako kilkuletnia dziewczynka. W związku z 26. urodzinami piosenkarki przypominamy nagranie z 1997 roku. Widzimy na nim 4-letnią Arianę, która śpiewa balladę „The Reason” z repertuaru Celine Dion. Trzeba przyznać, że już wtedy Grande mogła pochwalić się wyjątkowym głosem.

>> Celine Dion 5 lipca w Londynie. Wygraj bilety na jej koncert [SZCZEGÓŁY] 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK