Zamknij

Ariana Grande odwołała koncerty w Polsce

Redakcja
25.05.2017 08:39
Ariana Grande odwołała koncerty w Polsce
fot. ons.pl

Ariana Grande podjęła decyzję, aby odwołać trasę koncertową „Dangerous Woman". Wszystkie koncerty, w tym dwa Łodzi, zaplanowane do 5 czerwca zostają odwołane.

Ariana Grande odwołuje koncerty w Polsce

- Trasa koncertowa Ariany Grande "Dangerous Woman" zostaje zawieszona do czasu, gdy uda się ocenić sytuację i oddać należny szacunek - – napisała w oświadczeniu Agencja Live Nation, organizująca trasę koncertową artystki. Wcześniej o przerwie w występach co najmniej do 5 czerwca poinformował menedżer wokalistki.

Po koncercie 21 maja 2017 amerykańskiej piosenkarki w Manchesterze doszło do ataku terrorystycznego, w którym zginęły co najmniej 22 osoby, w tym dwoje Polaków, a 119 zostało rannych. Zamachowiec samobójca zdetonował bombę w mieszczącej 21 tys. osób hali widowiskowo-sportowej Manchester Arena.

Po występie w Manchesterze Grande miała zaplanowane dwa koncerty w łódzkiej hali Atlas Arena oraz w Londynie, Antwerpii, Frankfurcie i Zurychu.

Jak powiedziała PAP Ewa Bieńkowska z Atlas Areny, koncerty Grande w Łodzi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Oba miało obejrzeć ponad 25 tys. fanów.

- Od czwartku osoby, które zakupiły bilety, mogą zwracać je w miejscu zakupu– w kasie Atlas Areny lub poprzez kontakt ze stroną internetową, na której zakupiły wejściówki -– poinformowała.

Przypomnijmy, że koncerty w Łodzi zaplanowane były na 31 maja i 1 czerwca. Już wiadomo, że na pewno nie odbędą się.

RadioZET.pl/SI/PAP