Zamknij

Ariana Grande oskarżona o plagiat. Nowy singiel „7 Rings” kopią innej piosenki?

Redakcja
22.01.2019 12:22
Ariana Grande oskarżona o plagiat przez Princess Nokia
fot. Youtube (Ariana Grande)

Ariana Grande oskarżona o plagiat. Princess Nokia twierdzi, że nowy singiel artystki „7 Rings” jest kopią jej utworu „Mine” z 2017 roku. Raperka uznała, iż niektóre fragmenty są identycznie jak refren jej piosenki.

Ariana Grande oskarżona o plagiat

Ariana Grande została oskarżona o plagiat przez Princess Nokia. Artystka uważa, że najnowszy singiel koleżanki z branży zatytułowany „7 Rings” to kopia jej utworu „Mine” z debiutanckiej płyty „1992 Deluxe”. Raperka zasugerowała to w filmikach, które umieściła na swoim Instagramie.

Czy to nie brzmi dla Was podobnie? Dla mnie brzmi to naprawdę znajomo. O Boże, czy to przypadkiem nie jest piosenka, którą nagrałam na temat kobiet i ich włosów? — stwierdziła Princess Nokia i nawiązała tym samym do tekstu „7 Rings” Ariany Grande, gdzie wokalistka również śpiewa w jednym z fragmentów o włosach.

Ariana Grande nie zdecydowała się na ten moment zareagować na publiczne spekulacje Princess Nokia, amerykańskiej raperki o portorykańskich korzeniach.

Przypomnijmy, że nowy singiel Ariany Grande „7 Rings” pobił światowy rekord na Spotify. Piosenka została odtworzona niemal 15 milionów razy w ciągu 24 godzin od premiery.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/consequenceofsound.net/PK