Zamknij

Ariana Grande pochwaliła się swoim psem. Fani zakochali się w uroczym zdjęciu zwierzaka

Piotr Krajewski
23.07.2019 12:01
Ariana Grande pochwaliła się swoim pieskiem dodała urocze zdjęcie
fot. Instagram (ariana grande)

Ariana Grande słynie z miłości do zwierząt. Piosenkarka opublikowała najnowsze zdjęcie swojego pieska Toulouse, który natychmiast zdobył sympatię internautów. Fani pozwolili sobie na zabawne żarty w kierunku gwiazdy. Ariana Grande szybko na nie zareagowała.

Ariana Grande pokazała swojego psa. Dodała urocze zdjęcie zwierzaka

Ariana Grande jest zagorzałą miłośniczką zwierząt. Nic więc dziwnego, że wokalistka zawsze stara się im pomóc, kiedy są w potrzebie. W 2013 roku adoptowała małego psa ze schroniska, który towarzyszy jej po dziś dzień.

Piosenkarka opublikowała ostatnio w mediach społecznościowych urocze zdjęcia swojego pieska o imieniu Toulouse, który siedzi przed komputerem na kanapie. Fani oszaleli na punkcie fotografii zwierzaka i pozwolili sobie na żarty w kierunku 26-latki.

A więc to on odpowiada nam na wiadomości — czytamy we wpisie jednej z fanek, który niedługo później skomentowała żartobliwie sama Ariana Grande: „Zostałam zdemaskowana”.

Ariana Grande szaleje na punkcie 6-letniego Toulouse do tego stopnia, że piesek pojawił się niedawno razem z piosenkarką na okładce amerykańskiego „Vogue”. Wielu słuchaczy może kojarzyć tego słodkiego zwierzaka także z teledysku do przeboju „Thank U, Next”, gdzie dumnie wystąpił u boku swojej właścicielki.

Ariana Grande wciąż ma problemy psychiczne?

Ariana Grande koncertowała ostatnio po Stanach Zjednoczonych. Wiele osób zaczęło się jednak martwić o zdrowie psychiczne piosenkarki, której coraz częściej zdarza się rozpłakać podczas koncertu. Wokalistka zauważyła komentarze zaniepokojonych fanów i postanowiła odnieść się do całej sytuacji.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK