Zamknij

Ariana Grande rozpłakała się przed kamerą, mówiąc o zamachu w Manchesterze! [WIDEO]

Redakcja
20.08.2018 10:47
Ariana Grande
fot. Youtube (Beats 1)

Ariana Grande zaprezentowała w piątek nową płytę „Sweetener”. W związku z jej promocją artystka udziela obecnie wielu wywiadów. W trakcie jednego z nich pojawił się temat zamachu terrorystycznego w Manchesterze, który miał miejsce po jej koncercie. Ariana Grande wciąż nie uporała się z traumą i popłakała się przed kamerą.

Ariana Grande popłakała się, mówiąc o zamachu w Manchesterze

Ariana Grande była ostatnio gościem Ebro Darena w stacji radiowej Beats 1, gdzie opowiedziała o swojej najnowszej płycie „Sweetener”. Album ukazał się w piątek.

Podczas rozmowy dziennikarz nawiązał do „Get Well Soon”, utworu zamykającego nowy krążek piosenkarki. Artystka zareagowała bardzo emocjonalnie. Przyznała, że piosenka skupia się wokół stanów lękowych, których doświadczyła po zamachu terrorystycznym w Manchesterze. Kompozycja opowiada również o walce z negatywnymi emocjami, wzajemnym wsparciu i pomocy drugiej osoby w trakcie trudnego czasu.

ZOBACZ TEŻ: Ariana Grande w „Carpool Karaoke”. Zaśpiewała Celine Dion i… zszokowała prowadzącego! [WIDEO]

W pewnym momencie Ariana Grande nie wytrzymała i rozpłakała się przed kamerą, przyznając, że tragiczny atak zmienił postrzeganie przez nią świata. Zapłakana piosenkarka nawiązała do istotności zdrowia psychicznego.

„Get Well Soon” skupia się także na wewnętrznych demonach, odczuwaniu lęku i przeżywaniu osobistych tragedii. Zdrowie psychiczne jest naprawdę ważne. Ludzie nie poświęcają temu zbyt wiele uwagi, bo są zapracowani. Mamy plany, prace, dzieci. Odczuwamy presję, chcemy dopasować się. Nie skupiamy się na tym, co dzieje się w środku. Dlatego uznałam, że to ważne, aby nawiązać do tego — powiedziała gwiazda.

Ariana Grande umieściła w piosence „Get Well Soon” ukryty hołd dla ofiar zamachu w Manchesterze. Utwór kończy się 40-sekundową ciszą, dzięki czemu trwa dokładnie 5 minut i 22 sekundy. Długość piosenki nawiązuje tym samym do daty ataku, który miał miejsce 22 maja 2017 roku. Przypomnijmy, że w jego wyniku zginęły 22 osoby.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/people.com/PK