Zamknij

Ariana Grande przewróciła się na scenie. Tak zareagowała na upadek [WIDEO]

Piotr Krajewski
26.11.2019 14:55
Ariana Grande przewróciła się na scenie tak zareagowała na upadek wideo
fot. Twitter screen

Ariana Grande przewróciła się na scenie. Amerykańska gwiazda zaliczyła upadek w trakcie koncertu na Florydzie. Na szczęście 26-latce nic się nie stało, a jej reakcja na potknięcie rozbawiła wielotysięczną publiczność. Zobaczcie nagranie wideo z upadku Ariany Grande.

Ariana Grande przewróciła się na scenie. Tak zareagowała na upadek WIDEO

Ariana Grande zaliczyła upadek podczas niedzielnego koncertu w mieście Tampa na Florydzie. Poruszająca się w kozakach na wysokim obcasie piosenkarka niefortunnie upadła na platformie.

Wpadka skończyła się szczęśliwie — Ariana Grande została natychmiast złapana przez jego tancerzy. Reakcja wokalistki rozbawiła publiczność. Tuż po upadku artystka nie ukrywała uśmiechu i śmiała się z całej sytuacji. Chwilę później skomentowała ją głośno.

Dziękuję za to, że sprawiliście, iż poczułam się kochana, kiedy upadłam. To był 87 koncert, a wcześniej jeszcze nie upadłam. To musiało się wydarzyć — zażartowała Ariana Grande.

Ariana Grande zawiesza karierę?

Ariana Grande chce zawiesić karierę? Po ostatnich wpisach piosenkarki, które pojawiły się w mediach społecznościowych, wielu fanów twierdzi, że 26-latka zasugerowała, iż planuje zrobić sobie dłuższą przerwę. Ariana Grande napisała, że jest wykończona.

RadioZET.pl/PK