Zamknij

Ariana Grande rozpłakała się na koncercie w rodzinnym mieście Mac Millera [WIDEO]

Piotr Krajewski
14.06.2019 14:59
Ariana Grande rozpłakała się na koncercie w rodzinnym mieście Mac Millera WIDEO
fot. Twitter

Ariana Grande dała ostatnio koncert w Pittsburghu, mieście jej byłego chłopaka Mac Millera, który zmarł we wrześniu 2018 roku. Piosenkarka bardzo przeżyła śmierć rapera, a występ w jego rodzinnych stronach wywołał w niej ogromne emocje. Ariana Grande nie mogła powstrzymać łez i rozpłakała się w trakcie koncertu.

Ariana Grande rozpłakała się na koncercie w rodzinnym mieście Mac Millera

Ariana Grande rozpłakała się podczas koncertu w Pittsburghu, z którego pochodził Mac Miller. Artysta zmarł 7 września w wyniku przedawkowania mieszanki kokainy, fentanylu i alkoholu. Piosenkarka i raper byli razem przez dwa lata.

Występ w rodzinnym mieście byłego chłopaka mocno odbił się na Arianie Grande. Chcąc uczcić pamięć zmarłego 26-latka, gwiazda symbolicznie pozostawiła w arenie jedno puste miejsce. Podczas koncertu piosenkarka nie potrafiła powstrzymać łez i rozkleiła się przed wielotysięczną publicznością.

W trakcie piosenki „Raindrops (An Angel Cried)”, która rzekomo opowiada o końcu związku z Mac Millerem, 25-latce odebrało głos i nie była w stanie dokończyć utworu. Niedługo później Grande zalała się łzami podczas występu z przebojem „Thank U, Next”, gdzie nawiązuje w tekście do relacji z raperem.

Na reakcję widzów nie trzeba było długo czekać. Zgromadzeni w arenie fani natychmiast wsparli Arianę Grande. Zaczęli krzyczeć i przesyłać w jej kierunku słowa wsparcia.

Mac Miller był jednym z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. Wydał pięć albumów studyjnych. Jego ostatnia płyta „Swimming” ukazała się w sierpniu. Pod koniec tego roku 26-latek miał wyruszyć w trasę koncertową.

Raper chętnie współpracował z innymi artystami. Nagrywał utwory m.in. z Miguelem, CeeLo Greenem, Ludacrisem czy Wizem Khalifą. Stworzył także piosenkę z Arianą Grande, z którą był związany przez dwa lata. Ich wspólny singiel „The Way” z 2013 roku dotarł do najlepszej dziesiątki listy przebojów w USA i pokrył się tam aż trzykrotną platyną. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK